Menu

LG F4J7FH1

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Kolor biały 

Opis

F4J7FH1W Główne atrybuty A 6 MOTION DD Non Stop Wash & Dry Eco hybrid OSZCZĘDZAJ WODĘ I CZAS z technologią Eco Hybrid technologia EcoHybrid z klasą energetyczną A oszczędza wodę lub skraca proces prania.

Do wyboru masz tryb suszenia Eco, w którym do suszenia nie jest stosowana woda, albo normalny tryb suszenia zezwalający skrócić proces i ograniczyć zużycie energii. Zwalczaj alergeny mocą pary Program Allergy Care przy pomocy gorącej wody wytwarza dezynfekującą parę, która w delikatny sposób oczyszcza ubrania.

W ten sposób udaje się zredukować aż o 99,9% liczba alergenów, takich jak roztocze wywołujące problemy z oddychaniem. Popraw jakość swego życia, tworząc w swoim otoczeniu zdrowe i wolne od alergenów środowisko.

Dodaj ubranie Jeśli zapomnisz włożyć artykuł do prania, po prostu naciśnij przycisk „Dodaj odzież" i dodaj co chcesz, od skarpetek po kurtkę. Drzwiczki można otworzyć podczas prania w każdym programie — bawełna, mieszany, tkaniny mało wymagające, Speed14* — prawie natychmiast (w ciągu około 3 sekund)**.

stosowne pranie dzianin Po wybraniu programu prania technologia napędu bezpośredniego 6 Motion porusza bębnem pralki w wielu kierunkach, zapewniając właściwą pielęgnację tkaniny przy nadzwyczajnej czystości ubrań.

MNIEJSZE DRGANIA I HAŁAS Silnik napędu bezpośredniego używany w naszych pralkach jest nad wyraz bezusterkowy i cichy. Wiemy, że jest to jeden z najlepszych silników do pralek spośród dostępnych na rynku, w związku z czym objęliśmy wszystkie nasze pralki typową 10-letnią gwarancją na silnik i części.

teraz to więcej kanon, prawda? Inteligentna wygoda dzięki technice SmartThinQ™ Twoja pralka jest już wystarczająco inteligentna, aby można ją było obsługiwać zdalnie i pobierać dopełniające programy prania.

Łącze Wi-Fi gwarantuje łatwą obsługę i dostęp do wielu innowacji. OSZCZĘDZAJ WODĘ I CZAS z technologią Eco Hybrid technologia EcoHybrid z klasą energetyczną A oszczędza wodę lub skraca proces prania. Do wyboru masz tryb suszenia Eco, w którym do suszenia nie jest użytkowana woda, albo normalny tryb suszenia pozwalający skrócić proces i ograniczyć zużycie energii.

Zwalczaj alergeny mocą pary Program Allergy Care przy pomocy gorącej wody buduje dezynfekującą parę, która w finezyjny sposób oczyszcza ubrania. W ten sposób udaje się zredukować aż o 99,9% liczba alergenów, takich jak roztocze wywołujące problemy z oddychaniem.

Popraw jakość swojego życia, wytwarzając w swoim otoczeniu zdrowe i wolne od alergenów środowisko. Dodaj ubranie Jeśli zapomnisz włożyć artykuł do prania, po prostu naciśnij przycisk „Dodaj odzież" i dodaj co chcesz, od skarpetek po kurtkę.

Drzwiczki można otworzyć podczas prania w każdym programie — bawełna, mieszany, tkaniny niedużo wymagające, Speed14* — prawie natychmiast (w ciągu około 3 sekund)**. Optymalne pranie dzianin Po wybraniu programu prania technika napędu bezpośredniego 6 Motion porusza bębnem pr...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.