Manu

Miele WT2796WPM

Cechy produktu

  • Producent Miele 

Opis

Sprawdź możliwości jakie oferuje model pralko-suszarki Miele WT2796WPM. Wybierając ten produkt oszczędzasz czas na suszenie ubrania, a dzięki dodatkowym funkcjom ochrony przed zagnieceniami możesz od razu korzystać ze swoich rzeczy.

Wprowadzenie

Pralko-suszarka to urządzenie dwa w jednym. Jest odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które chcą mieć suszarkę, ale nie posiadają miejsca w swojej łazience. W porównaniu z osobną suszarką do bielizny, pralko-suszarka ma jednak mniejszy załadunek. Po skończonym praniu w bębnie należy włożyć jedynie połowę mokrego prania. W ten sposób suszenie będzie najbardziej efektywne. Urządzenie nie wymaga żadnych dodatkowych podłączeń, aniżeli ma to miejsce w przypadku tradycyjnej pralki. Pralko-suszarki mają wiele dodatkowych funkcji, ułatwiających codziennie korzystanie. Analogicznie jak w zwykłych pralkach możesz zmieniać temperaturę, ilość obrotów bębna na minutę, długość prania w zależności od intensywności zabrudzeń na ubraniach. W przypadku funkcji suszenia możesz uruchomić program suszenia "do szafy" lub do prasowania.

Parametry

Klasy efektywności energetycznej określa się w skali złożonej z liter od A do G, przy czym A umieszczane na zielonym pasku oznacza najlepszą i najefektywniejszą klasę zużycia prądu, za to G, na pasku czerwonym najgorszą. Aktualnie na rynku znajdziesz głównie pralko-suszarki w klasie od A do B. Pralko-suszarka posiada wiele trybów pracy, co pozwala na szeroki wybór programów do odpowiedniego rodzaju ubrań. Znajdziesz tu cykle dla bardzo brudnej odzieży, którą można prać w wysokich temperaturach po programy do delikatnych materiałów, takich jak jedwab, wełna czy firanki. Coraz więcej modeli dostępnych na rynku ma regulowaną prędkość wirowania. Jest to bardzo przydatna funkcja, pozwalająca na dostosowanie prędkości wirowania do pranych tkanin. W zależności od tego, nasze pranie zaraz po wyjęciu z pralki będzie mniej lub bardziej wilgotne. Nie zaleca się jednak używania bardzo wysokich obrotów pralki w przypadku delikatnych tkanin takich jak jedwab czy len.

Funkcje

Do wszystkich rodzajów programów pralniczych przypisana jest konkretna temperatura. Jeśli nie odpowiadają Tobie do końca ustawienia fabryczne możesz wyregulować temperaturę tuż przed włączeniem programu. Odpowiednio dla delikatnych tkanin z niewielkimi zabrudzeniami możesz ją zmniejszyć, bądź zwiększyć dla odzieży z o mocnych plamach. W zależności od modelu i producenta, możesz spotkać się z urządzeniami o załadunku od 5 do 8 kg. Zawsze jednak musisz liczyć się z tym, że tylko połowa z tego prania będzie mogła być wysuszona za jednym razem. Oznacza to konieczność podzielenia prania na 2 części – czyli suszenie wymaga niestety Twojej obecności w domu. Dodatkową funkcją jest możliwość ustawienia czasu rozpoczęcia pracy. Dzięki temu, twoje pranie będzie suche i gotowe na czas gdy np. wrócisz do domu.

Eksploatacja

Pralko-suszarka Miele WT2796WPM spełnia podstawowe wymogi zarówno funkcjonalne jak i użytecznościowe. Jest prosta w obsłudze, ma wiele dodatkowych funkcji i przydatnych programów pralniczych. Wysoka klasa energetyczna oraz technologia dostosowania wody do ilości prania spowoduje niższe zużycie energii oraz wody. Pralka posiada blokadę przedwczesnego otwarcia drzwi uniemożliwiającą otwarcie drzwiczek podczas pracy urządzenia. Chroni to łazienkę przed przypadkowym zalaniem. Istnieje możliwość regulacji szybkości obrotów oraz dostosowania ich do indywidualnych potrzeb, jeśli obawiasz się o swoje delikatne ubrania zawsze możesz zmniejszyć liczbę obrotów. Urządzenie pracuje w miarę cicho. Możesz nawet nie zauważyć, że pralka jest aktualnie w trybie pracy. Przy zakupie dostajesz dwuletnią gwarancję.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie