Menu

Wzory pism procesowych w sprawach cywilnych, gospodarczych i rejestrowych (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788378062813 
  • Oprawa twarda 
  • Wydawnictwo LexisNexis 
  • Ilość stron 1072 
  • Rok wydania 2012 

Opis

Wzory pism procesowych w sprawach cywilnych, gospodarczych i rejestrowych zawierają zmiany w obowiązującym stanie prawnym wprowadzone do Kodeksu postępowania cywilnego ustawą z 16 września 2011 r. O zmianie ustawy – Kodeks progresywnania cywilnego i niektórych innych ustaw, które obowiązują od 3 maja 2012 r.

W kolejnym wydaniu uwzględniono ujawnioną w praktyce potrzebę opracowania nowych wzorów. Dodano wzory pism w postępowaniu procesowym: zażalenie na uchylenie przez sąd drugiej instancji wyroku sądu pierwszej instancji i podanie sprawy do ponownego rozpoznania; w innowacyjnaniu nieprocesowym z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego: wniosek o nakazanie zapłaty sumy pieniężnej w związku z niewykonaniem obowiązków wynikających z orzeczenia w przedmiocie kontaktów z dzieckiem, a także w progresywnaniu egzekucyjnym: wniosek o wszczęcie egzekucji czynności, którą może wykonać także inna osoba.

świeże wydanie zbioru uwzględnia dorobek orzecznictwa sądowego, posiadającego związek z problematyką poszczególnych wzorów,, a także niektóre wypowiedzi doktryny.

rewelacyjny dodatek stanowi płyta CD zawierająca wersje edytowalne wzorów zamieszczonych w opracowaniu.

Książka – opracowana przez zespół idealnych prawników cywilistów – z całą pewnością ułatwi pracę jednocześnie prawnikom praktykom, jak i osobom niezajmującym się profesjonalnie prawem.

ISBN: 9788378062813
Kod paskowy: 9788378062813
Autorzy: Bugajna-Sporczyk Dorota, Gola Alfred, Pietrzkowski Henryk
Kod wydawcy: 30309
Miejscowość: Warszawa
Format: 16.5x24.0cm
Języki: polski

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.