Menu

SILVER 100% Probiotyk 9 mld CFU, 60kaps. MyVita

Cechy produktu

  • Producent MYVITA 
  • Postać kapsułki 

OpisOPIS
Probiotic 9 mld MyVita SILVER PURE 100%
BEZ nienaturalnYCH DODATKÓW I WYPEŁNIACZY
SZCZEPY BAKTERII PRZEBADANE KLINICZNIE
produkt może być użytkowany przez wegetarian i wegan.
Preparat składa się wyłącznie z energicznych części bez sztucznych dodatków i wypełniaczy.
podczas produkcji w preparacie zamknięto 9 mld kultur bakterii z 15 przebadanych klinicznie szczepów, a skład został wzbogacony o naturalny prebiotyk w postaci inuliny, a także leucynę, aminokwas pochodzący z białka.
Wszystkie składniki zostały zamknięte w specjalnie opracowanej roślinnej kapsułce bez barwników DRCaps, która broni zawartość przed działaniem kwasu żołądkowego w trakcie transportu do jelit.
Bakterie probiotyczne zostały wykonane w progresywnym centrum badawczym producenta Probiotical w oparciu o najwyższe standardy farmaceutyczne. Specjalna technologia wytwarzania umożliwia zachowanie stabilności kompleksu przy przechowywaniu w temperaturze pokojowej poprzez okres dwóch lat.
Kultury bakterii probiotycznych to szczepy drobnoustrojów, które są obecne w jelitach człowieka i wpływają należycie na funkcjonowanie organizmu. Podawanie ich doustnie ma na celu uzupełnienie mikroflory jelitowej i wzmocnienie organizmu.
Właściwy stan flory jelitowej wpływa na prawidłowy stanu układu odpornościowego ulepszone wchłanianie wartości odżywczych z pokarmów. Bakterie probiotyczne działają antagonistycznie w stosunku do mikrobów patogennych – tworzyją związki, na czele z kwasami naturalnymi, które zniżają pH poza wartość słuszną dla odpowiedniego rozwoju komórek chorobotwórczych. Wykorzystywanie synbiotyku przynosi szczególne korzyści ponieważ preparat ten, oprócz kultur bakterii gromadzi także pożywkę w postaci inuliny pochodzącej z cykorii, która przyspiesza ich namnażanie w jelitach.

komponenty
inulina z korzenia cykorii (Cichorium), L-leucyna, hydroksypropylometyloceluloza (otoczka z celulozy roślinnej DRCaps), kompleks 15 szczepów bakterii.

SPOSÓB użycia
1 kapsułka dziennie. Popić wodą.

Dzienna porcja (1 kapsułka) posiada:
Bifidobacterium bifidum BB01 600 mln CFU*
Bifidobacterium lactis BS01 600 mln CFU*
Bifidobacterium longum BL03 600 mln CFU*
Bifidobacterium breve BR03 600 mln CFU*
Lactobacillus acidophilus LA02 600 mln CF*
Lactobacillus plantarum LP01 600 mln CFU*
Lactobacillus plantarum LP02 600 mln CFU*
Lactobacillus rhamnosus LR05 600 mln CFU*
Lactobacillus rhamnosus LR04 600 mln CFU*
Lactobacillus rhamnosus LR06 600 mln CFU*
Lactobacillus rhamnosus GG 600 mln CFU*
Lactobacillus casei subsp. Paracasei LPC00 600 mln CFU*
Lactobacillus salivarius subsp. Salivarius CRL1328 600 mln CFU*
Streptococcus thermophilus FP4 600 mln CFU*
Lactobacillus pentosus LPS01 600 mln CFU*
Inulina 365 mg
L-leucyna 10 mg

*CFU – jednostka stwarzająca kolonię bakterii.

UWAGA
Spożycie produktu przez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące piersią powinno być wcześniej skonsultowane z lekarzem.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla nieznacznych dzieci. Dla utrzymania dobrego stanu zdrowia należy stosować różną dietę i prowadzić zdrowy fason życia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.