Moje konto
  • Fitonasal Spray do nosa krop.do nosa - 30 ml Fitonasal Spray do nosa krop.do nosa - 30 ml

Fitonasal Spray do nosa krop.do nosa - 30 ml

0 ofert z 0 sklepów

Producent ABOCA SPA SOCJETA AGRICOLAPostać krople WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Preparaty do nosa innych firm

Informacje o produkcie

ProducentABOCA SPA SOCJETA AGRICOLA
Postaćkrople

Wskazania:
Spray do nosa Fitonasal, w przypadku chorób spowodowanych przeziębieniem i/lub alergią, udrażnia "zatkany nos" i ułatwia oddychanie zgodnie z czterema mechanizmami synergii,
- sprzyja przywróceniu równowagi wydzieliny z nosa
- daje szybkie uczucie udrożnionego nosa
- sprzyja higienie nosa
- chroni błone, śluzowa, przed podrażnieniem

Właściwości:
Fitonasal skutecznie łagodzi przebieg kataru, a przy tym jest w 100% bezpieczny, nie zawiera substancji zwężających naczynia krwionośne, nie powoduje uzależnienia i można go stosować tak często, jak zajdzie taka potrzeba. Ma wygodną postać mikroemulsji, dzięki której nie kapie z nosa i jest bardzo wydajny.
Spray do nosa Fitonasal przywraca równowagę wydzieliny z nosa, daje szybkie uczucie udrożnionego nosa oraz chroni błonę śluzową przed podrażnieniem.
Preparat cechuje wyjątkowa synergia zawartych w nim roślin leczniczych i substancji pochodzenia naturalnego (aloesu, prawoślazu, mirry, olejów roślinnych i olejków eterycznych).

Sposób użycia:
Użyć specjalnego nebulizatora wtryskując 1 lub 2 razy do każdego otworu nosowego; wtryskiwanie można powtórzyć kilka razy dziennie. Aby sprzyjać jednolitemu pozprowadzaniu produktu wskazane jest lekkie masowanie nosa od zewnątrz, podłużnymi ruchami od dołu do góry.

Środki ostrożności:
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, z daleka od źródła ciepła; chronić przed światłem. Przechowywać z dala od dzieci.

Skład:
Wodny roztwór ze śluzów korzenia prawoślazu*, liofilizowany suchy wyciąg ze śluzów korzenia prawoślazu*, liofilizowany suchy wyciąg z żywicy mirry, odwodniony żel z aloesu 200:1*, olejki eteryczne z eukaliptusa, niaouli i lawendy.

Wskazany dla dorosłych i dzieci od 8 roku życia.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.