Menu

Aurix krople do uszu 35ml GorVita

Cechy produktu

  • Producent Gorvita 34-607, Szczawa 106, Polska Dystrybutor: Przedsiębiorstwo Prod 
  • Postać krople 

Opis

AURIX Krople do uszu 35ml

Preparat zmiękcza zalegającą wydzielinę uszną w kanałach słuchowych i ułatwia jej likwidowanie. Wspomaga kurację w stanach zapalnych zewnętrznego przewodu słuchowego, a także w przypadku nagromadzenia nadmiernej wydzieliny. Dzięki specjalnej końcówce ułatwia aplikację i staranne dozowanie preparatu.

wskazania:
Udrażnia przewód słuchowy, gwarantując jego korzystną higienę,
Łagodzi objawy podrażnienia spowodowane min. Użytkowaniem aparatów słuchowych,łatwia stosowanie aparatów do korekcji słuchu,leczenie stanów zapalnych ucha zewnętrznego,się jako środek zapobiegawczy u osób istotnie narażonych na częste infekcje ucha środkowego ( pracujących w skomplikowanych warunkach atmosferycznych, nieraz zmieniających klimat, często korzystających z kąpieli w basenach itp.),ęki naturalnym składnikom daje wysokie poczucie bezpieczeństwa użytkowania.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na poszczególne komponenty preparatu.

Skład:
Glycerin, Paraffinum Liquidum, Geranium Oil, Alantoin, Lavandula Oil, Oleum Ricini, Olea Europaea (Olive Oil) Aqua Purificata.

Sposób zastosowania:
Stosować 3-4 krople 2-3 razy dziennie wprowadzając zakraplaczem do części zewnętrznej ucha. Rozpuszczoną wydzielinę zlikwidować za pomocą patyczka do uszu.

Ostrzeżenia i środki ostrożności:
Krople stosować szczególnie ostrożnie, nie za głęboko do małżowiny żeby uniknąć uszkodzenia ucha spowodowanego niewłaściwym wykorzystaniem kroplomierza.
Po otwarciu towar należy zużyć w okresie 6 miesięcy. Nie stosować dłużej niżeli 20 dni. W sytuacji jakichkolwiek wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem albo producentem wyrobu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.