Moje konto  ▾

A-Cerumen krople x 4amp.

Producent LABORATOIRES GILBERTPostać ampułki WIĘCEJ INFORMACJI ↓

7 ofert z 7 sklepów internetowych

Świat leku

★★★★☆
82 opinie

A-Cerumen Do Higieny Uszu Dzieci, Niemowląt

A-Cerumen Do Higieny Uszu Dzieci, Niemowląt

… jest dostępny w pojedynczych ampułkach. Preparat całkowicie rozpuszcza i usuwa zalegającą woskowinę uszną, a regularnie stosowany - zapobiega jej ponownemu gromadzeniu się w przewodzie słuchowym zewnętrznym. A-cerumen ma postać wodno-tłuszczowej emulsji, zawierającej aktywne związki, które odtłuszczają i usuwają złogi woskowiny. Dzięki stosunkowo gęstej konsystencji nie wylewa …

✓  Dostępny od ręki

11,98

Przejdź do sklepu ▸ Świat leku

Apteka Internetowa Gemini

★★★★★
24894 opinie

A-Cerumen, preparat do oczyszczania uszu, 4 ampułki po 2ml

A-Cerumen, preparat do oczyszczania uszu, 4 ampułki po 2ml

Wyrób medyczny. A-cerumen - jedyny na polskim rynku preparat przeznaczony do usuwania woskowiny usznej,który jest dostępny w wygodnych, jednorazowych ampułkach o unikalnym kształcie, umożliwiającym dokładną aplikację do przewodu słuchowego zewnętrznego. Dzięki specjalnej, łagodnej formule preparat jest przeznaczony do stosowania zarówno u dzieci, jak i osób dorosłych.

✓  Dostępny od ręki

8,99

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Internetowa Gemini

APTEKAWAW.PL

285 opinii

A-Cerumen krople x 4amp.

A-Cerumen krople x 4amp.

A-Cerumen krople Wskazania: Higiena uszu, usuwanie korka woskowinowego. Dawkowanie: Zewnętrznie, do ucha. Higiena uszu: ampułkę ogrzać w dłoniach, następnie...

✓  Dostępny od ręki

11,70

Przejdź do sklepu ▸ APTEKAWAW.PL

Apteka Słonik

★★★★★
17213 opinie

A-cerumen ampułki do higieny uszu 2ml x 4amp

A-cerumen ampułki do higieny uszu 2ml x 4amp

Ampułki 4x2 ml

✓  Dostępny od ręki

12,43

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Słonik

Apteka Internetowa e-medest.pl

94 opinie

A-cerumen - Krople Do Uszu - 4ampułek

A-cerumen - Krople Do Uszu - 4ampułek

A-cerumen - Krople Do Uszu - 4ampułekDziałanie : Preparat rozpuszczający woskowinę uszną. Dzięki specjalnej, łagodnej formule preparat jest przeznaczony do stosowan

✓  Dostępny od ręki

12,53

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Internetowa e-medest.pl

Biała Stokrotka

★★★★★
371 opinii

A-CERUMEN 4 amp.

A-CERUMEN 4 amp.

… sodu (soli fizjologicznej) z ampułki ogrzanej w dłoni do temperatury ciała i odczekać do chwili samoistnego oczyszczenia przewodu słuchowego. Zabieg wykonywać 2 razy w tygodniu. W przypadku gdy ucho jest zablokowane woskowiną: Przez 3-4 kolejne dni (rano i wieczorem), każdorazowo wcisnąć połowę zawartości ampułki do zablokowanego ucha. Odczekać około 1-2 minuty. Następnie zakroplić …

✓  Dostępny od ręki

12,90

Przejdź do sklepu ▸ Biała Stokrotka

Tanie-Leczenie.pl

★★★★★
15417 opinii

A-CERUMEN 4 ampułki x 2 ml

A-CERUMEN 4 ampułki x 2 ml

Dostępność sprawdź w sklepie →

13,39

Przejdź do sklepu ▸ Tanie-Leczenie.pl

Informacje o produkcie

ProducentLABORATOIRES GILBERT
Postaćampułki

A-cerumen - jedyny na polskim rynku preparat przeznaczony do usuwania woskowiny usznej, który jest dostępny w wygodnych, jednorazowych ampułkach o unikalnym kształcie, umożliwiającym dokładną aplikację do przewodu słuchowego zewnętrznego.

Dzięki specjalnej, łagodnej formule preparat jest przeznaczony do stosowania zarówno u dzieci, jak i osób dorosłych. Przed zastosowaniem u niemowląt i dzieci poniżej 30. miesiąca życia należy zasięgnąć porady lekarza.

A-cerumen może być również stosowany do codziennej higieny uszu. A-cerumen całkowicie rozpuszcza zalegającą woskowinę, zaś regularnie stosowany zapobiega jej ponownemu gromadzeniu się. A-cerumen: * Całkowicie rozpuszcza woskowinę - nie ma konieczności płukania uszu, np. przy pomocy prysznica, strzykawki lub gumowej pompki * Regularnie stosowany zapobiega ponownemu gromadzeniu się woskowiny w przewodzie słuchowym zewnętrznym * Dzięki stosunkowo gęstej konsystencji nie wylewa się z uszu * Posiada jednorazowe, praktyczne, higieniczne opakowanie * Specjalna zatyczka pozwala na ponowne użycie preparatu * Skład * Opis działania * Wskazania * Przeciwskazania * Środki ostrożności * Sposób użycia * Działania uboczne Skład * Tea - cocoyl hydrolyzed collagen - 20 g * Coco-betaine - 6 g * PEG 120 Methyl Glucose Dioleate - 1,50g * Vehiculum q.s.p. - 100 g Opis działania A-cerumen jest wodno-tłuszczową emulsją o właściwościach powierzchniowo czynnych, przeznaczoną do rozpuszczania i usuwania zalegającej woskowiny usznej oraz do utrzymania właściwej higieny uszu.

Zawiera aktywne związki, które odtłuszczają i usuwają złogi woskowiny. Są to: * zhydrolizowany kolagen * łagodnie czyszczące środki powierzchniowo czynne: koko-betaina, PEG 120 dioleinian metyloglukozy * trietanoloamina, która zapobiega pęcznieniu roztworu hydrolizatu oraz zapewnia doskonałą penetrację substancji czynnych Wskazania * regularna higiena uszu * usuwanie korka woskowinowego Przeciwskazania Nie należy stosować preparatu w przypadku: * perforacji błony bębenkowej * przewlekłych stanów zapalnych ucha środkowego i przewodu słuchowego * bolesności ucha Środki ostrożności Aby uniknąć podrażnienia, nie należy wprowadzać dozownika do kanału słuchowego zewnętrznego zbyt głęboko (szczególnie u niemowląt i małych dzieci).

W przypadku trudności w samodzielnym oczyszczaniu przewodu słuchowego z woskowiny, należy zgłosić się do specjalisty. Unikać kontaktu z oczami. Nie połykać. Po otwarciu zawartość pojedynczego opakowania zużyć w ciągu 24 godzin.

Przechowywać w temperaturze do 30°C, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Sposób użycia Regularna higiena uszu: * Ampułkę ogrzać w dłoniach * Wcisnąć połowę zawartości plastikowej ampułki do każdego ucha * Odczekać kilka minut (ucho można zatkać wacikiem) * Po kilku minutach można wpuścić do ucha kilka kropli soli fizjologicznej (0,9% roztworu chlorku sodu) lub zwykłej wody o temperaturze ciała * Jeśli zachodzi potrzeba, następnego dnia zabieg powtórzyć Usuwanie korka woskowinowego: * Ampułkę ogrzać w dłoniach * Wcisnąć połowę zawartości ampułki do zablokowanego ucha * Odczekać kilka minut (ucho można zatkać wacikiem) * Po kilku minutach można wpuścić do ucha kilka kropli soli fizjologicznej (0,9% roztworu chlorku sodu) lub zwykłej wody o temperaturze ciała Zabieg powtarzać przez 3-4 kolejne dni rano i wieczorem.

W celu uniknięcia ponownego gromadzenia się woskowiny w przewodzie słuchowym zewnętrznym należy stosować A-cerumen co najmniej raz w tygodniu. Działania uboczne Nie stwierdzono.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.