Moje konto
  • Vaxol Spray do usuwania woskowiny z uszu Vaxol Spray do usuwania woskowiny z uszu

Vaxol Spray do usuwania woskowiny z uszu

4 oferty z 4 sklepów

Producent EQUAZEN NUTRACEUTICALS Postać spray WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Vaxol do usuwania woskowiny usznej dla dzieci i dorosłych, 10 ml

… czy morzu w celu zwiększenia ochrony przed penetracją wody w głąb przewodu słuchowego zewnętrznegoWSKAZANIA:Osoby z nadmierną produkcją woskowiny usznejOsoby z często tworzącymi się korkami woskowinowymiOsoby ze zniekształconym lub zwężonym przewodem słuchowym zewnętrznymOsoby z tendencją do wysychania woskowiny usznejOsoby używające urządzeń ze słuchawkami umieszczanymi w przewodzie słuchowym zewnętrznym …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Agito.pl

★★★★★
42498 opinii

Vaxol Spray do usuwania woskowiny 10 ml /PRAWDZIWE RATY 10x0% ! TYLKO DO NIEDZIELI. / CODZIENNIE NOWA OFERTA DNIA - SPRAWDŹ!

Vaxol Spray do usuwania woskowiny 10 ml /PRAWDZIWE RATY 10x0% ! TYLKO DO NIEDZIELI. / CODZIENNIE NOWA OFERTA DNIA - SPRAWDŹ!

Vaxol natłuszcza przewód słuchowy i woskowinę, ułatwia osiągnięcie pozytywnego efektu zabiegowego płukania uszu.

Dostępność sprawdź w sklepie →

Vaxol - Spray do usuwania woskowiny usznej -10ml

Vaxol - Spray do usuwania woskowiny usznej -10mlSkład: 100% naturalna oliwa z oliwek przygotowana według standardów farmaceutycznychVaxol jest wygodny w stosowaniu:Wygodny, bezpieczny i łatwy w

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentEQUAZEN NUTRACEUTICALS
Postaćspray

DZIAŁANIE / OPIS:Vaxol to spray do uszu dla dzieci i osób dorosłych. Jest to wygodna i skuteczna metoda oczyszczania uszu z woskowiny usznej, zmniejszająca konieczność wykonywania zabiegów płukania uszu. Vaxol pomaga również chronić uszy przed infekcjami oraz pielęgnuje skórę zewnętrznego przewodu słuchowego.

Vaxol posiada prosty i unikalny system dawkowania umożliwiający precyzyjne podanie pojedynczej, odmierzonej dawki preparatu do ucha zewnętrznego, bez ryzyka perforacji błony bębenkowej. Oliwa z oliwek zmiękcza woskowinę i delikatnie natłuszcza przewód słuchowy ułatwiając wydostanie się woskowiny na zewnątrz.

Przy stosowaniu profilaktycznym Vaxol zapobiega powstawaniu czopków woskowinowych poprzez wspieranie naturalnego procesu samooczyszczania się przewodu słuchowego. Vaxol tworzy także barierę przed przedostaniem się wody do wnętrza ucha, dzięki czemu pomaga zapobiegać rozwojowi infekcji (np. „ucho pływaka”). Oliwa z oliwek zawarta w przeparcie pielęgnuje często wysuszoną lub podrażnioną skórę zewnętrznego przewodu słuchowego.

Vaxol jest wygodny w stosowaniu, bezpieczny, skuteczny.Vaxol jest wygodny w stosowaniu:

* Wygodny, bezpieczny i łatwy w użyciu spray

* Vaxol można podawać w pozycji stojącej, siedzącej, leżącej, bez skomplikowanych i czasochłonnych przygotowań.

* Vaxol nie wylewa się z uszu i nie trzeba ich płukać po użyciu preparatu.

* Aplikację Vaxolu można przeprowadzić samodzielnie w łatwy i szybki sposób.

* Vaxol jest wydajny – zawiera aż 200 dawek.Vaxol jest bezpieczny:

* Jest w 100% naturalny.

* Nie wysusza skóry przewodu słuchowego, nie podrażnia jej i nie pobudza do nadmiernej produkcji woskowiny usznej.

* Vaxol nie zawiera wody, nie powoduje więc pęcznienia korków woskowinowych i zmniejsza ryzyko rozwoju bakterii.

* Vaxol można stosować długoterminowo.

* Specjalnie wyprofilowana końcówka sprayu zabezpiecza przed ewentualnym uszkodzeniem błony bębenkowej.

* Brak ciśnienia w sprayu zapewnia łagodną aplikację preparatu.Vaxol jest skuteczny:

* Wstępne pozytywne wyniki badania klinicznego w Wielkiej Brytanii potwierdzają, że Vaxol skutecznie wspomaga proces samooczyszczania ucha, zmniejsza konieczność wykonywania zabiegowego płukania uszu i ułatwia jego wykonanie.

* Eksperci z Wielkiej Brytanii, USA i Polski zalecają regularne stosowanie oliwy z oliwek do wspomagania procesu oczyszczania ucha oraz przed zabiegiem płukania ucha.DAWKOWANIE:Profilaktycznie – u osób z nadmierną produkcją bądź tendencją do zalegania i wysychania woskowiny usznej stosować 1-2 razy w tygodniu jedną dawkę w celu zmiękczenia woskowiny usznej i ułatwienia jej ewakuacji.

Przygotowanie do płukania zabiegowego uszu w celu usunięcia korków woskowinowych - podawać 1-2 dawki Vaxol dwa razy dziennie przez 4 do 5 dni przed wizytą u lekarza w celu zmiękczenia korka woskowinowego i zmniejszenia obrzęku skóry wokół korka. Przygotowanie takie pozwoli na łatwiejsze wypłukanie korków woskowinowych.

Osoby uprawiające sporty wodne – stosować 1 dawkę Vaxol do każdego przewodu słuchowego przed korzystaniem z kąpieli w basenie, jeziorze czy morzu w celu zwiększenia ochrony przed penetracją wody w głąb przewodu słuchowego zewnętrznegoWSKAZANIA:Osoby z nadmierną produkcją woskowiny usznej

Osoby z często tworzącymi się korkami woskowinowymi

Osoby ze zniekształconym lub zwężonym przewodem słuchowym zewnętrznym

Osoby z tendencją do wysychania woskowiny usznej

Osoby używające urządzeń ze słuchawkami umieszczanymi w przewodzie słuchowym zewnętrznym (np. osoby niedosłyszące, osoby używające zestawów słuchawkowych do telefonów czy innych urządzeń elektronicznych)

Osoby po zabiegach operacyjnych – tylko po konsultacji z lekarzem

Osoby uprawiające sporty wodne (np. pływanie, nurkowanie)PRZECIWWSKAZANIA:Uczulenie na oliwę z oliwekSKŁAD:100% naturalna oliwa z oliwek przygotowana według standardów farmaceutycznych

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też