Moje konto
  • Logitech R700 Logitech R700

Logitech R700

2 oferty z 2 sklepów

Producent Logitech WIĘCEJ INFORMACJI ↓

PCOUTLET.PL

★★★★★
156 opinii

PRESENTER LOGITECH R700 Wireless

PRESENTER LOGITECH R700 Wireless

… czerwonym wskaźnikiem laserowym i intuicyjnymi przyciskami sterowania pokazem slajdów spowoduje, że wywrze odpowiednie wrażenie na odbiorcach.Zasięg do 30 metrów. Swobodnie poruszaj się wśród publiczności, aby prezentacja odniosła większy efekt. Czujnik poziomu zakłóceń gwarantuje, że nie oddalisz się za bardzo.Wyświetlacz LCD. Czytelny wyświetlacz oraz ciche, wibrujące alarmy …

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentLogitech

Bezprzewodowy prezenter z bardzo wyraźnym czerwonym wskaźnikiem laserowym i intuicyjnymi przyciskami sterowania pokazem slajdów spowoduje, że wywrze odpowiednie wrażenie na odbiorcach.Zasięg do 30 metrów.

Swobodnie poruszaj się wśród publiczności, aby prezentacja odniosła większy efekt. Czujnik poziomu zakłóceń gwarantuje, że nie oddalisz się za bardzo.Wyświetlacz LCD. Czytelny wyświetlacz oraz ciche, wibrujące alarmy pozwalają na bieżąco kontrolować czas, poziom baterii czy siłę sygnału sieci bezprzewodowej.

Możesz skupić się wyłącznie na prezentacji, a nie na zegarze.Bezprzewodowy odbiornik typu „plug and play”. Nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Aby rozpocząć pracę, wystarczy podłączyć odbiornik do portu USB.

Po zakończeniu prezentacji można schować odbiornik w prezenterze.Wymagania systemowe: Windows® XP, Windows®, Vista®, Windows® 7, Windows® 8 i Windows® RT, Port USB.Zawartość opakowania: Logitech® Professional Presenter R700, bezprzewodowy mini-odbiornik, 2 baterie typu AAA, etui, krótka instrukcja obsługi....

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też