Menu

My Size. Prezerwatywy na wymiar - rozmiar 57 - 36 sztuk

Cechy produktu

  • Producent my.size 
  • Rodzaj dopasowane 
  • Ilość 36 

Opis

przypasowane prezerwatywy - My Size Natural Latex Condom 57 Bez spadania. Bez uciskania. WERSJA: 57mm, 36 sztuk Czy ty tez masz problemy z dobraniem prezerwatywy do czlonka? Ma je bowiem wiekszosc mężczyzn...

Ten uzyteczny i wrecz niezbedny wynalazek jest niestety potężnie standaryzowany i niemal kazdy model ma takie same wymiary. Ale czlonki charakterystyczne nie sa, twój przeciez jest wyjatkowy;) Idea producenta My Size jest dostarczenie mezczyznom prezerwatyw maksymalnie dobranych do ich anatomii.

Poniewaz te charakterystyczne sa najczesciej zbyt waskie lub zbyt znaczne, to My Size oferuje nam kondomy w siedmiu rozmiarach, od 47 do 69mm srednicy. Takie perfekcyjne dobranie daje uzytkownikowi jak najbardziej naturalne doznania podczas stosunku.

Koniec juz z gumkami zbyt luznymi, majacymi tendencje do rolowania sie, albo zbyt ciasnymi, pozbawiajacymi penisa tchu i wywolujacymi dyskomfort podczas penetracji. Siedem wymiarów – idealnie pasujacych na (niemal) kazdego penisa.

najszczególniej naturalne i najwygodniejsze modele na rynku. Prawidłowo dobrany wymiar prezerwatywy nie uciska ani nie zeslizguje sie. A jak dobrac adekwatny wymiar? Najprosciej mierzac obwód czlonka i dopasowujac z tabeli odpowiednia srednice: - MY.SIZE 47 to wersja dla penisów o obwodzie 9,5 to 10 cm - MY.SIZE 49 to wersja dla penisów o obwodzie 10 to 11 cm - MY.SIZE 53 to wersja dla penisów o obwodzie 11 to 11,5 cm - MY.SIZE 57 to wersja dla penisów o obwodzie 11,5 to 12 cm - MY.SIZE 60 to wersja dla penisów o obwodzie 12 to 13 cm - MY.SIZE 64 to wersja dla penisów o obwodzie 13 to 14 cm - MY.SIZE 69 to wersja dla penisów o obwodzie 14 to 15 cm Jakosc premium.

Produkcja R&S consumer goods GmbH, Munich, Germany. Zgodnosc z normami EN ISO 4074:2002, a także certyfikaty ISO 9001 and ISO 13485.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.