Menu

AMD RYZEN 7 3800X

Cechy produktu

  • Producent AMD 

Opis

Opracowane, aby inspirować graczy, streamerów i twórców, powiększając ich możliwości. Procesory AMD Ryzen™ serii 3000, najistotniej innowacyjne1 procesory do komputerów stacjonarnych na świecie, nie tylko działają — są zaprojektowane, aby zwyciężać.niesłychana produktywnośćUzyskaj wyższą częstotliwość taktowania zegara i szybszą pamięć DDR4 dzięki procesorom AMD Ryzen 3.

generacji opartym na architekturze rdzeni Zen 2. Dzięki dwukrotnie wyższej produktywności pamięci podręcznej w porównaniu do poprzednich generacji, procesory Ryzen 3. Generacji zezwalają na zmniejszenie opóźnień w dostępie do pamięci i zwiększenie liczby wyświetlanych klatek na sekundę w wymagających grach.bezkonkurencyjna technologiaProcesory AMD Ryzen™ 3.

generacji są produkowane przy użyciu najszczególniej nowoczesnej technologii produkcyjnej 7 nm na świecie. W połączeniu z układami chłodzenia Wraith procesory AMD Ryzen™ wydajność zapewniającą zwycięstwo, w trakcie gdy system pracuje zdumiewająco cicho i nie przegrzewa się.

Inteligencja obliczeniowa procesorów Ryzen dostosowuje się do obciążenia. To przewaga, jaką zyskujesz, wybierając najbardziej zaawansowany na świecie procesor do gier.wyjątkowe innowacjeProcesory AMD Ryzen 3.

generacji obsługują najnowszą technikę łączności PCIe® 4.0 zezwalającą na współpracę z najbardziej innowacyjnymi na rynku płytami głównymi, układami graficznymi i technikami pamięci masowej. Procesory AMD Ryzen™ 3.

generacji są w dodatku wstecznie kompatybilne2 z poprzednimi generacjami płyt głównych, proponując rewolucyjną wartość i bezkompromisową produktywność.1. Specyfikacja procesorów Ryzen 3. Generacji według stanu na dzień 2 stycznia 2018.

Od 7 stycznia 2019 w najnowszych procesorach AMD Ryzen 2. Generacji i w najnowszych procesorach Intel Core 9. Generacji zastosowano interfejs PCIe Gen3 (https:ark.intel.com/products/186605/Intel-Core-i9-9900K-Processor-16M-Cache-up-to-5-00-GHz).

RZ3-2‍2. Interfejs PCIe 4 jest obsługiwany poprzez chipset AMD x570 oraz płyty główne kompatybilne z chipsetem AMD x570; interfejs nie jest kompatybilny z poprzednimi generacjami płyt głównych ani chipsetów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.