Menu

Intel Core i3-6300 3,8GHz BOX

Cechy produktu

  • Producent Intel 
  • Rodzina Intel Core i3 
  • Taktowanie procesora 3.8 GHz

Opis

Opis
Opis artykułu

Zdecyduj się na komputer zaopatrzony w najnowszy procesor Intel® Core™, dzięki czemu zyskasz zaskakująco wysoką produktywność, wbudowane funkcje zabezpieczeń, funkcje graficzne dostarczające obraz wysokiej jakości i zdumiewająco długi czas pracy na baterii. Procesor Intel® Core™ zagwarantuje możliwość bezpiecznego grania, szukania inspiracji, tworzenia i korzystania z multimediów. Poznaj jego możliwości i daj się uwieść niepowtarzalnej mocy w każdym miejscu w dowolnym czasie.

technologia Intel® Quick Sync Video, wykorzystując sprzętowe funkcje procesora (zamiast oprogramowania), pozwala oszczędzać czas w trakcie tworzenia i edycji nagrań video, synchronizowania ich z innymi urządzeniami i udostępniania ich w domu i poprzez Internet.

Zintegrowana grafika Intel® gwarantuje skuteczność i wspaniałą jakość obrazu w grach i aplikacjach multimedialnych.

Zdecyduj się na komputer wyposażony w najnowszy procesor Intel® Core™, dzięki czemu zyskasz zaskakująco wysoką wydajność, zaimplementowane funkcje zabezpieczeń, funkcje graficzne dostarczające obraz wysokiej jakości i zdumiewająco długi czas pracy na baterii. Procesor Intel® Core™ gwarantuje możliwość bezpiecznego grania, szukania inspiracji, tworzenia i korzystania z multimediów. Poznaj jego możliwości i daj się uwieść oryginalnej mocy w każdym miejscu w dowolnym czasie.

technika Intel® Quick Sync Video, wykorzystując sprzętowe funkcje procesora (zamiast oprogramowania), pozwala oszczędzać czas w trakcie tworzenia i edycji nagrań video, synchronizowania ich z innymi urządzeniami, a także udostępniania ich w domu i poprzez Internet.

Zintegrowana grafika Intel® zapewnia skuteczność i perfekcyjną jakość obrazu w grach i aplikacjach multimedialnych.

Specyfikacja techniczna produkt
marka
Kod producenta
BX80662I36300
EAN
5032037078870
informacje podstawowe Procesor informacje techniczne Inne
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja technologiczna artykuł
producent
Kod producenta
BX80662I36300
EAN
5032037078870
informacje podstawowe Procesor dane technologiczne Inne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.