Menu

Intel Core i5-9600K, Hexa Core, 3.70GHz, 9MB, LGA1151, 14nm, BOX BX80684I59600K + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!

Cechy produktu

  • Producent INTEL 
  • Rodzina Intel Core i5 
  • Taktowanie procesora 3.7 GHz

Opis

Komputer jako centrum rozrywkiKomputer może pełnić funkcję niesamowitego centrum rozrywki, które pozwala na oglądanie filmów w formacie 4K UHD w transmisji strumieniowej, obsługę rzeczywistości wirtualnej i granie w najistotniej zaawansowane gry.

Czterokrotnie wyższa ilość pikseli na ekranie w porównaniu z formatem HD przekłada się na wyraźny, realistyczny obraz, innowacyjne cieniowanie i dużą liczbą klatek na sekundę – można praktycznie zapomnieć o zacinaniu się, buforowaniu i opóźnieniach.

Komputer jest ponadto gotowy do obsługi nowych, bezprecedensowych funkcji. Bezkompromisowa moc i krótszy czas reakcjiObecnie każdą czynność na komputerze można wykonać szybciej. Płynna edycja fotografii i filmów.

szybkie przechodzenie pomiędzy programami i oknami. Prosta obsługa wielu zadań. Co więcej, oprócz wyższej sprawności komputer gwarantuje nawet 10 godzin pracy na baterii, co oznacza, że można go ze sobą wziąć w dowolne miejsce, nie obawiając się o kable i gniazdka.

Prosta obsługa i solidna ochronaWbudowane zabezpieczenia stanowią uzupełniającą warstwę ochrony, która upraszcza i zabezpiecza logowanie przy użyciu hasła, przeglądanie stron internetowych i internetowe płatności.

Logować można się przy pomocy wyglądu, głosu albo odcisku palca. Jest to superbezpieczne, szybkie i proste. Hasła, dane osobowe i informacje do formularzy można przechowywać przy pomocy jednego hasła głównego.

Natomiast wyświetlacz dotykowy, polecenia głosowe i możliwość korzystania z rysika umożliwiają naturalną i intuicyjną obsługę komputera.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.