Menu

Intel Core i5-9600KF Coffee Lake S Procesor - 3.7 GHz - Intel LGA1151 - 6 rdzeni - Intel BOX

Cechy produktu

  • Producent Intel 
  • Rodzina Intel Core i5 
  • Taktowanie procesora 3.7 GHz

Opis

świeże procesory Intel® Core™ dziewiątej generacji do komputerów stacjonarnych zapewniają:
  • przyspieszenie przepływu danych po połączeniu z pamięcią Intel® Optane™, która skraca czas pobierania typowo stosowanych danych, powiększając tym samym ogólną efektywność komputera;
  • obsługę pamięci RAM DDR4 o maksymalnej obszerności 64 GB i szybkości przesyłu do 2666 MT/s;
  • obsługę chipsetu Intel® Z390, który zapewnia rewolucyjną łączność ze wszystkimi urządzeniami dzięki gniazdom USB 3.1 Gen 2, modułowi sieci bezprzewodowej Intel® Wireless-AC i obsłudze gigabitowych szybkości sieci Wi-Fi;
  • zgodność z chipsetami z serii Intel® 300.
Gra na zupełnie nowym poziomie

Graj, nagrywaj i streamuj rozgrywkę bez kompromisów na urządzeniu wyposażonym w procesor Intel® Core™ i5 dziewiątej generacji.

Wykorzystaj technologię Intel® Quick Sync Video do streamowania, nagrywania i wykonywania wielu zadań bez zakłóceń. Zwiększ moc komputera do gier i dostosuj go do swoich potrzeb dzięki choćby 40 liniom PCIe zapewniającym ponadprzeciętną rozciągliwość.

Dodaj technikę pamięci Intel® Optane™, by przyspieszyć ładowanie i uruchamianie gier, w które grasz przeważnie.


Nieograniczona kreatywność

Uwolnij swój twórczy potencjał dzięki mocy koniecznej do tworzenia, edycji i udostępniania. Daj upust swej kreatywności, korzystając z procesora Intel® Core™ dziewiątej generacji, który renderuje i koduje w tle, dzięki temu niczego nie przegapisz. Skróć czas pomiędzy chwilą inspiracji a aktem twórczym dzięki pamięci Intel® Optane™, która przyspiesza ładowanie głównie wykorzystywanych aplikacji.


Zabezpieczenia sprzętowe

Procesory Intel® Core™ dziewiątej generacji to szereg zintegrowanych technologii ochrony zwiększających możliwości włączonego oprogramowania zabezpieczającego. Wspierane sprzętowo zabezpieczenia zezwalają na spokojne wykonywanie zadań w sieci i poza nią dzięki funkcjom takim jak:

  • rozszerzenia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) broniące system i informacje użytkownika,
  • funkcje Intel® BIOS Guard, a także Intel® Boot Guard zabezpieczające system podczas rozruchu.


Wejdź na wyższy poziom z procesorami Intel® Core™ dziewiątej generacji do komputerów stacjonarnych

Dziewiąta generacja to najwydajniejsze procesory Intel® Core™ do komputerów stacjonarnych, których cechy i usprawnienia wzbudzają uznanie w trakcie realizowania ulubionych czynności. Przesiądź się na komputer z procesorem Intel® Core™ dziewiątej generacji i poczuj różnicę.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.