Menu

Intel Procesor Core i7-9700F BOX 3GHz, LGA1151

Cechy produktu

 • Producent Intel 
 • Rodzina Intel Core i7 
 • Taktowanie procesora 3 GHz
 • Liczba rdzeni

Opis

nowe procesory Intel® Core™ dziewiątej generacji do komputerów stacjonarnych zapewniają:
 • szeroką gamę modeli, w tym pierwsze odblokowane procesory Intel® Core™ i7 do standardowych komputerów stacjonarnych;
 • przyspieszenie przepływu danych po połączeniu z pamięcią Intel® Optane™, która skraca czas pobierania z zasady wykorzystywanych informacji, rozszerzając tym samym ogólną efektywność komputera;
 • obsługę pamięci RAM DDR4 o maksymalnej objętości 64 GB i szybkości przesyłu do 2666 MT/s;
 • obsługę chipsetu Intel® Z390, który zapewnia rewolucyjną łączność ze wszystkimi urządzeniami dzięki gniazdom USB 3.1 Gen 2, modułowi sieci bezprzewodowej Intel® Wireless-AC i obsłudze gigabitowych prędkości sieci Wi-Fi;
 • zgodność z chipsetami z serii Intel® 300.
Gra na zupełnie nowym poziomie

Graj, nagrywaj i streamuj rozgrywkę bez kompromisów na urządzeniu wyposażonym w procesor Intel® Core™ i7 dziewiątej generacji.

Wykorzystaj technikę Intel® Quick Sync Video do streamowania, nagrywania i realizowania wielu zadań bez zakłóceń. Powiększ moc komputera do gier i dostosuj go do swoich potrzeb dzięki nawet 40 liniom PCIe gwarantującym ponadprzeciętną rozciągliwość.

Dodaj technikę pamięci Intel® Optane™, by przyspieszyć ładowanie i uruchamianie gier, w które grasz najczęściej.


Nieograniczona kreatywność

Uwolnij swój twórczy potencjał dzięki mocy niezbędnej do tworzenia, edycji i udostępniania. Daj upust swojej kreatywności, korzystając z procesora Intel® Core™ dziewiątej generacji, który renderuje i koduje w tle, dzięki czemu niczego nie przegapisz. Skróć czas między chwilą inspiracji a aktem twórczym dzięki pamięci Intel® Optane™, która przyspiesza ładowanie z zasady wykorzystywanych aplikacji.


Zabezpieczenia sprzętowe

Procesory Intel® Core™ dziewiątej generacji to szereg zintegrowanych technologii ochrony zwiększających możliwości włączonego oprogramowania zabezpieczającego. Wspierane sprzętowo zabezpieczenia umożliwiają spokojne realizowanie zadań w sieci i poza nią dzięki funkcjom takim jak:

 • rozszerzenia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) broniące system i dane użytkownika,
 • funkcje Intel® BIOS Guard, a także Intel® Boot Guard zabezpieczające system w trakcie rozruchu.


Wejdź na wyższy poziom z procesorami Intel® Core™ dziewiątej generacji do komputerów stacjonarnych

Dziewiąta generacja to najwydajniejsze procesory Intel® Core™ do komputerów stacjonarnych, których atrybuty i usprawnienia wzbudzają podziw w trakcie realizowania ulubionych czynności. Przesiądź się na komputer z procesorem Intel® Core™ dziewiątej generacji i poczuj różnicę.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.