Menu

Procesor AMD Ryzen 5 2600 (19M Cache, 3.40 GHz)

Cechy produktu

  • Producent AMD 
  • Taktowanie procesora 3.4 GHz

Opis

AMD Ryzen 5 2600

Procesor AMD Ryzen 5 2600 to idealny dobór do gamingu i do pracy z mistrzowskimi aplikacjami. Taktowanie bazowe 3.4 GHz wzrasta do 3.9 GHz w trybie Turbo, podnosząc efektywność pracy i zapobiegając spadkom fps-ów w grach. Jednostka posiada 6 rdzeni, 12 wątków, a także 16 MB pamięci podręcznej.

Siła napędową procesora jest udoskonalona mikroarchitektura Zen+, wprowadzająca wyższą skuteczność i ulepszoną produktywność energetyczną. CPU dysponuje na dodatek techniką Precision Boost, która płynnie rozszerza taktowanie zegarów do maksimum.


innowacyjna technologie

Oparcie procesu produkcji Ryzen 5 2600 2. Generacji na litografii 12nm LP pozwoliło zwiększyć moc jednostki w sposób, który poczujesz. Równocześnie obniżono zapotrzebowanie na energię, dzięki czemu CPU pracuje zrównoważeniej. Zaimplementowano także technologię Precision Boost 2, która dynamicznie rozszerza taktowanie rdzeni do maksymalnej wartości dokładnie wtedy, gdy tego Ci potrzeba.

Dla poprawy efektywności odprowadzania ciepła w AMD Ryzen 5 2600 2. Generacji zaimplementowano lutowany rozpraszacz (IHS). Wsparcie w pracy oferuje w dodatku zestaw innowacyjnych technice, potrafiących przewidzieć zapotrzebowanie aplikacji na zasoby systemowe.


sprawne chłodzenie Wraith Stealth

Cooler Wraith Stealth ma masywny rdzeń, który sprawnie odprowadza ciepło generowane poprzez procesor wprost do wentylatora o średnicy 92 mm. Tam wirujące łopatki rozpraszają ciepło, wyrzucając je poza układ. To wszystko przy zachowaniu wysokiej kultury pracy.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.