Menu

Procesor AMD Ryzen 7 3800XT (32M Cache, up to 4.7 GHz)

Cechy produktu

  • Producent AMD 
  • Taktowanie procesora 4.7 GHz

Opis

AMD Ryzen 7 3800XT

Każdy zasługuje na konkretny procesor. Wysoka skuteczność to w końcu standard dla każdego gracza i artysty, dlatego AMD Ryzen 7 3800XT proponuje maksymalną częstotliwość taktowania procesora do 4.70 GHz w trybie Turbo. 8 rdzeni i 16 wątków zapewnia stabilne działanie aplikacji.


Architektura Zen 2

Architektura Zen 2 jest zgodna z zgodna z architekturą x86 i umożliwia procesorom Ryzen™ trzeciej generacji zapewnienie realnie jak największej efektywności i jak najwyższej responsywności. Zastosowanie litografii 7nm pozwoliło na powiększenie możliwości procesora.


AMD SenseMI Technology

technika SenseMI firmy AMD to zestaw funkcji do nauki i adaptacji, które pomagają procesorowi AMD Ryzen™ dostosować jego skuteczność do Ciebie i Twoich aplikacji dzięki wykorzystaniu uczenia maszynowego (MI).


AMD Ryzen™ Master Utility

Procesor AMD Ryzen ma odblokowany mnożnik, dzięki temu można spersonalizować skuteczność do własnych upodobań. AMD zagwarantuje narzędzie AMD Ryzen Master, żeby uzyskać dostęp zezwalający uzyskać solidną moc.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.