Menu

Procesor Intel&ampreg Core&amptrade I7-10700 (16M Cache, up to 4.80 GHz)

Cechy produktu

  • Producent Intel 
  • Rodzina Intel Core i7 
  • Taktowanie procesora 4.8 GHz
  • Liczba rdzeni

Opis

Procesor Intel® Core™ i7

Procesory Intel® Core™ dziesiątej generacji po raz pierwszy wprowadzają nienaturalną inteligencję (SI) na szeroką skalę do komputerów. Około 2,5-krotnie pokaźniejsza skuteczność algorytmów sztucznej inteligencji, blisko 2-krotnie pokaźniejsza sprawność grafiki, niemal 3-krotnie pokaźniejsza prędkość komunikacji bezprzewodowej z technologią Intel® Wi-Fi 6 (Gig+) i najszybszym i najistotniej uniwersalnym portem przystępnym dzięki technologii Thunderbolt™ 3 gwarantują nowy poziom integracji z komputerami PC dzisiaj i w przyszłości.


technika Intel® Wi-Fi 6 (Gig+)

Komputery i sieci bezprzewodowe z technologią Intel® Wi-Fi 6 (Gig+) zapewniają generacyjny wzrost efektywności sieci Wi-Fi, zarządzanie ruchem, mniejsze opóźnienia, uniemożliwianie zakłóceniom i pokaźniejsze bezpieczeństwo w celu zapewnienia najlepszej w swojej klasie łączności.


Inteligentne przydzielanie mocy

Dzięki wbudowanym instrukcjom SI w procesorach Intel® Core™ dziesiątej generacji możesz zoptymalizować wydajność komputera pod kątem własnych oczekiwań.


Komputer jako centrum rozrywki

Komputer może pełnić funkcję niesamowitego centrum rozrywki, które umożliwia oglądanie filmów w formacie 4K UHD w transmisji strumieniowej, obsługę rzeczywistości wirtualnej i granie w najmocniej zaawansowane gry. Czterokrotnie wyższa ilość pikseli na ekranie w porównaniu z formatem HD przekłada się na wyraźny, realistyczny obraz, progresywne cieniowanie i dużą liczbą klatek na sekundę – można praktycznie zapomnieć o zacinaniu się, buforowaniu i opóźnieniach. Komputer jest również gotowy do obsługi nowych, bezprecedensowych funkcji.


niemało usług głosowych

Uprość swoje życie dzięki obszerniejszej liczbie naturalnych interakcji z wieloma usługami głosowymi, które upraszczają przeszukiwanie sieci, sterowanie oświetleniem i temperaturą w domu, odtwarzanie muzyki, a nawet zakupy za pomocą poleceń głosowych w domu i w podróży.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.