Menu

Procesor Intel Core I7-10700KA (16M Cache, up to 5.10 GHz)

Cechy produktu

  • Producent Intel 
  • Rodzina Intel Core i7 

Opis

Intel® Core™ I7-10700KA

Procesor Intel Core I7 10700KA dziesiątej generacji widocznie wyższą efektywność, która przekłada się na wzrost efektywności i fantastyczną rozrywkę, proponując częstotliwość do 5,1 GHz, 8 rdzeni i 16 wątków. Wbudowane inteligentne funkcje sprawności uczą się i przypasowują do nawyków użytkownika oraz dynamicznie kierują moc, tam gdzie jest najbardziej niezbędna.


Więcej możliwości

Procesory Intel® Core™ dziesiątej generacji po raz pierwszy wprowadzają nienaturalną inteligencję (SI) na szeroką skalę do komputerów. Około 2,5-krotnie większa wydajność algorytmów sztucznej inteligencji, blisko 2-krotnie obszerniejsza produktywność grafiki, niemal 3-krotnie większa prędkość komunikacji bezprzewodowej z technologią Intel® Wi-Fi 6 (Gig+) i najszybszym i najistotniej uniwersalnym portem przystępnym dzięki technice Thunderbolt™ 3 zapewniają nowy poziom integracji z komputerami PC dzisiaj i w przyszłości.


Rozrywka klasy premium

Nowa architektura grafiki pozwala uzyskać wyjątkowo realistyczne doznania wizualne, takie jak video 4K HDR i gry w rozdzielczości 1080p. Czterokrotnie wyższa liczba pikseli na ekranie w porównaniu z formatem HD przekłada się na wyraźny, realistyczny obraz, innowacyjne cieniowanie i dużą liczbą klatek na sekundę – można praktycznie zapomnieć o zacinaniu się, buforowaniu i opóźnieniach. Komputer jest też gotowy do obsługi nowych, bezprecedensowych funkcji.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.