Menu

Procesor Intel&ampreg Core&amptrade I9-9900K (16M Cache, 5.00 GHz)

Cechy produktu

  • Producent Intel 

Opis

Intel® Core™ I9-9900K (16M Cache, 5.00 GHz)

Procesor Intel Core I9 10850K dziewiątej generacji istotnie wyższą wydajność, która przekłada się na wzrost sprawności i fantastyczną rozrywkę, oferując częstotliwość do 5 GHz, 8 rdzeni i 16 wątków. Dziewiąta generacja to najwydajniejsze procesory Intel® Core™ do komputerów stacjonarnych, których cechy i usprawnienia wzbudzają podziw podczas realizowania ulubionych czynności. Przesiądź się na komputer z procesorem Intel® Core™ dziewiątej generacji i poczuj różnicę. Wykorzystaj technikę Intel® Quick Sync Video do streamowania, nagrywania i realizowania wielu zadań bez zakłóceń. Powiększ moc komputera do gier i dopasuj go do swoich potrzeb dzięki choćby 40 liniom PCIe zapewniającym ponadprzeciętną elastyczność. Dodaj technologię pamięci Intel® Optane™, żeby przyspieszyć ładowanie i uruchamianie gier, w które grasz przeważnie.


Nieograniczona kreatywność

Uwolnij swój twórczy potencjał dzięki mocy koniecznej do tworzenia, edycji i udostępniania. Daj upust swej kreatywności, korzystając z procesora Intel® Core™ dziewiątej generacji, który renderuje i koduje w tle, dzięki czemu niczego nie przegapisz. Skróć czas pomiędzy chwilą inspiracji a aktem twórczym dzięki pamięci Intel® Optane™, która przyspiesza ładowanie najczęściej użytkowanych aplikacji.


Rozrywka w standardzie UHD

Komputery stacjonarne z procesorami Intel® Core™ dziewiątej generacji są zaopatrzone w szereg innowacyjnych technice multimedialnych, dzięki którym wysokiej jakości treści multimedialne klasy premium mogą trafić wprost na ekran:

  • kodowanie/dekodowanie strumieni HEVC 10-bit i dekodowanie strumieni VP9 10-bit
  • płynne streamowanie treści w formacie 4K UHD klasy premium od czołowych dostawców internetowych,
  • odtwarzanie ciekawych materiałów filmowych w formacie 4K i filmów sferycznych na wielkim ekranie;
  • funkcje HDR (High Dynamic Range), a także Rec. 2020 (Wide Color Gamut — wielka paleta odcieni) zapewniające szczególnie naturalne oświetlenie scen.


Zabezpieczenia sprzętowe

Procesory Intel® Core™ dziewiątej generacji to szereg zintegrowanych technologii ochrony powiększających możliwości włączonego oprogramowania zabezpieczającego. Wspierane sprzętowo zabezpieczenia umożliwiają spokojne wykonywanie zadań w sieci i poza nią dzięki funkcjom takim jak:

  • zwiększenia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) chroniące system i dane użytkownika,
  • funkcje Intel® BIOS Guard, a także Intel® Boot Guard zabezpieczające system w trakcie rozruchu.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.