Menu

Procesor Intel Core I5-10600KF (12M Cache, up to 4.80 GHz)

Cechy produktu

  • Producent Intel 
  • Rodzina Intel Core i5 
  • Taktowanie procesora 4.8 GHz

Opis

Procesor Intel® Core™ i5

Procesory Intel® Core™ dziesiątej generacji po raz pierwszy wprowadzają nienaturalną inteligencję (SI) na szeroką skalę do komputerów. Około 2,5-krotnie obszerniejsza skuteczność algorytmów sztucznej inteligencji, blisko 2-krotnie obszerniejsza efektywność grafiki, niemal 3-krotnie obszerniejsza prędkość komunikacji bezprzewodowej z technologią Intel® Wi-Fi 6 (Gig+) i najszybszym, a także najmocniej uniwersalnym portem przystępnym dzięki technice Thunderbolt™ 3 zapewniają nowy poziom integracji z komputerami PC teraz i w przyszłości.


technika Intel® Wi-Fi 6 (Gig+)

Komputery i sieci bezprzewodowe z technologią Intel® Wi-Fi 6 (Gig+) gwarantują generacyjny wzrost sprawności sieci Wi-Fi, zarządzanie ruchem, mniejsze opóźnienia, uniemożliwianie zakłóceniom i większe bezpieczeństwo w celu zapewnienia najlepszej w swej klasie łączności.


Inteligentne przydzielanie mocy

Dzięki zaimplementowanym instrukcjom SI w procesorach Intel® Core™ dziesiątej generacji możesz zoptymalizować skuteczność komputera pod kątem własnych oczekiwań.


Komputer jako centrum rozrywki

Komputer może pełnić funkcję niesamowitego centrum rozrywki, które umożliwia oglądanie filmów w formacie 4K UHD w transmisji strumieniowej, obsługę rzeczywistości wirtualnej i granie w najszczególniej progresywne gry. Czterokrotnie wyższa liczba pikseli na ekranie w porównaniu z formatem HD przekłada się na wyraźny, realistyczny obraz, innowacyjne cieniowanie i dużą liczbą klatek na sekundę – można praktycznie zapomnieć o zacinaniu się, buforowaniu i opóźnieniach. Komputer jest jeszcze gotowy do obsługi nowych, bezprecedensowych funkcji.


niemało usług głosowych

Uprość swoje życie dzięki pokaźniejszej liczbie naturalnych interakcji z wieloma usługami głosowymi, które ułatwiają przeszukiwanie sieci, sterowanie oświetleniem i temperaturą w domu, odtwarzanie muzyki, a choćby zakupy przy pomocy poleceń głosowych w domu i w podróży.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.