Menu

Procesor Intel&ampreg Core&amptrade I9-10850KA (20M Cache, up to 5.20 GHz)

Cechy produktu

  • Producent Intel 

Opis

Intel Core I9 10850KA

Procesor Intel Core I9 10850KA dziesiątej generacji wyraźnie wyższą sprawność, która przekłada się na wzrost skuteczności i fantastyczną rozrywkę, oferując częstotliwość do 5,2 GHz, 10 rdzeni i 20 wątków. Zaimplementowane inteligentne funkcje efektywności uczą się i przystosowują do nawyków użytkownika, a także dynamicznie kierują moc, tam gdzie jest najistotniej potrzebna.


Więcej możliwości

Intel Core I9 10850K dzięki technologii Intel® Thermal Velocity Boost (Intel® TVB) 20 MB Intel® Smart Cache, progresywnym narzędziom do podkręcania, połączeniem ethernetowym Intel® I225 i więcej dają graczom i profesjonalistom unikatowe możliwości. Procesory Intel® Core™ dziesiątej generacji po raz pierwszy wprowadzają nienaturalną inteligencję (SI) na szeroką skalę do komputerów. Około 2,5-krotnie obszerniejsza produktywność algorytmów sztucznej inteligencji, blisko 2-krotnie obszerniejsza efektywność grafiki, niemal 3-krotnie pokaźniejsza prędkość komunikacji bezprzewodowej z technologią Intel® Wi-Fi 6 (Gig+) i najszybszym, a także najistotniej uniwersalnym portem dostępnym dzięki technologii Thunderbolt™ 3 zapewniają nowy poziom integracji z komputerami PC dzisiaj i w przyszłości.


Rozrywka klasy premium

Nowa architektura grafiki pozwala uzyskać wyjątkowo realistyczne doznania wizualne, takie jak video 4K HDR i gry w rozdzielczości 1080p. Czterokrotnie wyższa ilość pikseli na ekranie w porównaniu z formatem HD przekłada się na wyraźny, realistyczny obraz, innowacyjne cieniowanie i dużą liczbą klatek na sekundę – można praktycznie zapomnieć o zacinaniu się, buforowaniu i opóźnieniach. Komputer jest na dodatek gotowy do obsługi nowych, rewolucyjnych funkcji.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.