Menu

Procesor serwerowy Intel PROCESOR INTEL XEON E3-1220v6 3.0GHz BOX - BX80677E31220V6 954324 Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Intel 
  • Rodzina Intel Xeon E3 
  • Taktowanie procesora 3 GHz
  • Liczba rdzeni

Opis

Rodzina procesorów Intel® Xeon® E3 Produkty z procesorami Intel® Xeon® E3 mistrzowskie możliwości obliczeniowe i wizualne, zdolne spełnić potrzeby firm na całym świecie. Są to między innymi: serwery dla drobnych firm, stacje robocze klasy podstawowej, przenośne stacje robocze o wysokiej wydajności, serwery do przechowywania informacji, stacje robocze w chmurze/do transkodowania multimediów i rozwiązania obliczeniowe pracujące na krawędzi/rozwiązania IoT. Mistrzowskie i niezawodne rozwiązania obliczeniowe zapewniają sprawdzoną efektywność w obciążeniach roboczych, wsparcie dla zintegrowanych układów graficznych oraz bezawaryjne zabezpieczenia sprzętowe. Wysokowydajne rozwiązania udoskonalona produktywność transkodowania filmów HD i UHD dzięki wzrostowi choćby do 18 transkodowanych filmów w formacie AVC na procesor oraz do 2 transkodowanych filmów w formacie HEVC na procesor oraz sprzętowa akceleracja 10-bitowych strumieni wideo HEVC, pozwalająca na szybsze kodowanie i dekodowanie wideo w rozdzielczości 4K. wytwarzane dla profesjonalistów Postaw na pokaźniejszą efektywność graficzną i obliczeniową, jakiej wymagają fachowe narzędzia CAD i aplikacje multimedialne i rozrywkowe. Rozwiązania obliczeniowe klasy mistrzowskiej udoskonalone wsparcie dla pamięci ECC, sprzętowe zabezpieczenia i funkcje niezawodności i optymalizację i certyfikaty aplikacji niezależnych dostawców, dostępne tylko dla procesorów Intel® Xeon®. bezusterkowość dla niewiele znaczących i przeciętnych firm Wartość informacji jest ogromna dla każdej firmy – bez względu na jej wielkość. Zadbaj o ich maksymalną przystępność, udoskonaloną ochronę i wspieraną sprzętowo skuteczność z pomocą przystępnych cenowo serwerów opartych o procesory Intel Xeon E3-1200 v6. Wysoka jakość obrazu zastosowany układ o wydajności zewnętrznej karty graficznej powoduje, iż procesory Intel® Xeon® E3 dodatkowe możliwości obsługi nadzwyczajnych efektów wizualnych – w wielu przypadkach przystępne przy niższych całkowitych kosztach utrzymania w przypadku zakupu oddzielnych kart graficznych klasy fachowej. Na dodatek dostajesz także optymalizację i certyfikaty aplikacji niezależnych dostawców, przystępne wyłącznie dla procesorów Intel® Xeon®.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.