Moje konto
  • Zestaw prodiż Prumel PE-3-600 + sznur pojedynczy Zestaw prodiż Prumel PE-3-600 + sznur pojedynczy

Zestaw prodiż Prumel PE-3-600 + sznur pojedynczy

1 oferta z 1 sklepu

Producent Prumel WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentPrumel

Zestaw prodiż elektryczny Prumel PE-3-600 + pojedynczy sznur przyłączeniowy jest estetycznym, ekonomicznym i funkcjonalnym piekarnikiem.

Sprawdź prodiże Prumel

Idealny do wypieku ciast, zapiekania i pieczenia mięs i drobiu

Niski koszt i łatwa obsługa są szczególnymi zaletami tego wyrobu. Model PE-3-600 posiada grzałkę umieszczoną w pokrywie. Urządzenie idealnie nadaje się do wypieku ciast, zapiekania i pieczenia mięs oraz drobiu, a użytkownik może być pewny, że potrawy przyrządzone w prodiżu są smaczne i zdrowe. Komfort użytkowania zapewniają 2 nienagrzewające się rączki znajdujące się po obu stronach pokrywy. Pojemność 3,5 litra oraz duża moc wynosząca 600 W gwarantują doskonałe efekty pracy za każdym razem. Do listy zalet warto również dopisać okienko w pokrywie, które umożliwia kontrolę przebiegu procesu pieczenia. Prodiż wykonany jest z aluminium.

Kup zestaw i zaoszczędź

Oszczędzasz, kupując prodiż ze sznurem. W zestawie z prodiżem Prumel PE-3-600 znajduje się pojedynczy sznur przyłączeniowy, za pomocą którego podłączysz prodiż do sieci elektrycznej. Nie musisz już kupować prodiża i sznura oddzielnie. Kupując w zestawie możesz zaoszczędzić, ponieważ jest on tańszy, niż produkty kupione osobno.

Gwarancja nowości i oryginalności produktu

Gwarantujemy, że wszystkie produkty są oryginalne i nowe, ponieważ jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem większości marek dostępnych w naszym sklepie. Każde urządzenie jest fabrycznie zapakowane i oczywiście objęte 24-miesięczną gwarancją producenta. Kupując u nas nie podejmujesz ryzyka.

Zestaw prodiż elektryczny Prumel PE-3-600 + pojedynczy sznur przyłączeniowy - musisz go mieć.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też