Moje konto  ▾

AUDI A4 B8 - Zestaw 4szt Żarówek LED DRL P13W

Producent OPT WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Sklepledowy

brak opinii

AUDI A4 B8 - Zestaw 4szt Żarówek LED DRL P13W

AUDI A4 B8 - Zestaw 4szt Żarówek LED DRL P13W

✓  Dostępny od ręki

200

Przejdź do sklepu ▸ Sklepledowy

Informacje o produkcie

ProducentOPT

Kompletny zestaw potrzebny do wymiany na LED żarówek do jazdy dziennej w samochodach AUDI A4 B8 (Wersje bez Ledowych świateł Dziennych).
Proponowany zestaw to cztery żarówki LED dla Audi A4 B8T. Wymiana zajmuje bardzo nie wiele czasu i ogranicza się do wyjęcia standardowych żarówek i zastąpienia ich zamiennikiem LED.
Uzyskany efekt to idealnie białe światło do jazdy dziennej. Kup cały opisywany zestaw potrzeby do wymiany oświetlenia DRL w AUDI A4 B8 w promocyjnej cenie 200zł ! Dane techniczne Żarówek : Symbol: P13W DRL
Źródło światła: High Power Led
Ilość diod: 4x 1,5 W
Kolor: biały Zimny
Kąt świecenia: 360 stopni
Napięcie pracy: 12V DC - No polarity
Prąd: 0,25A dla 12V
Certyfikaty: CE Wymiary : Średnica: 18mm
Długość: 56mm Can-Bus:
Żarówki nie powodują pojawiania się błędów z oświetlenia na wyświetlaczu komputera w desce . Non- Polarity:
Układ zasilania żarówek wchodzących w skład żarówek jest obojętny na polaryzację, tzn. Nie ma znaczenia jak podłączony jest + oraz -.
High Power LED:
Zastosowane diody to modele Power Led. Diody Trzy chipowe, tzn posiadające trzy diody w jednej obudowie. Emitują intensywnie białe światło.
Barwa Biała Zimna:
Wszystkie żarówki świecą w kolorze białym o barwie zimnej. Zbliżonej do świateł ksenonowych 5500K.

Wszelkie prawa autorskie do materiałów zawartych na stronie sklepledowy.pl oraz wszystkich podstronach są własnością Opticon Marek Kurda z siedzibą w Zabrzu. Treść strony sklepledowy.pl wraz z wszystkimi podstronami i wszystkimi ich elementami podlegają ochronie przewidzianej przez prawo polskie oraz prawo międzynarodowe, a w szczególności przepisy mówiące o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

Kopiowanie, modyfikowanie lub w inny sposób, powielanie, wykorzystywanie i dystrybucja materiałów zawartych na stronie sklepledowy.pl dozwolona jest wyłącznie za zgodą właściciela. Korzystanie z informacji dostępnych na stronach tego serwisu może się odbywać wyłącznie w sposób zgodny z prawem.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.