Moje konto
  • Bezpiecznik LEMANIA ENERGY - odbiór w 150 sklepach Inter Cars, montaż w 5000 warsztatach Motointegrator Partner Bezpiecznik LEMANIA ENERGY - odbiór w 150 sklepach Inter Cars, montaż w 5000 warsztatach Motointegrator Partner

Bezpiecznik LEMANIA ENERGY - odbiór w 150 sklepach Inter Cars, montaż w 5000 warsztatach Motointegrator Partner

1 oferta z 1 sklepu

Producent LEMANIA ENERGY WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentLEMANIA ENERGY

Bezpiecznik szwajcarskiej firmy LEMANIA ENERGY jest elementem składowym urządzenia wspomagającego rozruch silników benzynowych i Diesla w samochodach osobowych. Jest to bezpiecznik topikowy o budowie rurkowej szklanej i wartości 5A. Element ten zabezpiecza obwody urządzenia jak i również instalację elektryczną samochodu przed uszkodzeniem podczas wspomagania rozruchu pojazdu. Zabezpiecza też urządzenie podczas jego ładowania z sieci elektrycznej.

Bezpiecznik topikowy chroni instalację elektryczną przed zniszczeniem w przypadku wystąpienia zwarcia lub wzrostu natężenia prądu w przewodach elektrycznych. W przypadku wystąpienia zwarcia następuje uszkodzenie bezpiecznika, które wiąże się z jego przepaleniem. Zniszczony bezpiecznik należy wymienić na nowy o takiej samej wartości. W przypadku, gdy bezpiecznik będzie się przepalał nagminnie należy dokonać przeglądu instalacji elektrycznej urządzenia rozruchowego oraz sprawdzić jego akumulator.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też