Moje konto
  • Duo Stawy MaxiFlex Glukozamina tabl.mus. 0,135 g 30 tabl. (2 blist.po 15 szt.) Duo Stawy MaxiFlex Glukozamina tabl.mus. 0,135 g 30 tabl. (2 blist.po 15 szt.)

Duo Stawy MaxiFlex Glukozamina tabl.mus. 0,135 g 30 tabl. (2 blist.po 15 szt.)

2 oferty z 2 sklepów

Producent POLSKI LEK Postać tabletki WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Duo Stawy MaxiFlex Glukozamina x 30 tabletek musujących

… odzyskały płynność ruchu. Skład wzbogacony o mangan i wyciąg z pokrzywy pozytywnie wpływa na sprawne funkcjonowanie ruchowe i utrzymuje układ szkieletowy w dobrej kondycji. Preparat stanowi uzupełnienie diety w substancje, które wpływają pozytywnie na funkcjonowanie stawów i całego układu kostnego. wyciąg z liścia pokrzywy zwyczajnej- naturalnie bogaty w witaminę C, która wspomaga …

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentPOLSKI LEK
Postaćtabletki

Wskazania:
Preparat polecany jest osobom narażonym na problemy ze stawami wynikającymi z wieku, nadwagi, uprawiania sportów, okresu menopauzy.

Właściwości:
Duo Stawy MaxiFlex to specjalnie opracowana formuła łącząca wysoka dawkę glukozaminy i kompleks MaxiFlex. Siarczan glukozaminy - utrzymuje prawidłowy stan stawów. 1350 mg to wysoka dawka w 1 tabletce. Mangan - pomaga w prawidłowym tworzeniu tkanek łącznych, przyczynia sie do utrzymania zdrowych kości. Kolagen - podstawowe białko w organizmie, ważny składnik chrząstek, kości, ścięgien i innych tkanek łącznych. Ekstrakt z liścia pokrzywy zwyczajnej - bogaty w witaminę C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu. Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są niezbędne dla zachowania zdrowia.

Sposób użycia:
Zaleca sie spożywać jedna tabletkę dziennie w dwóch porcjach (po 1/2 tabletki), rozpuszczone w 100 ml wody. Może być spożywany przez diabetyków.

Skład:
Siarczan glukozaminy 1350 mg, Siarczan chondroityny 10 mg, Ekstrakt z liscia pokrzywy zwyczajnej 10 mg, Kolagen 10 mg, Mangan 1 mg (50% RDA).

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też