Moje konto
  • HIPP, Warzywa Dynia z ziemniakami BIO, po 4 miesiącu 125g HIPP, Warzywa Dynia z ziemniakami BIO, po 4 miesiącu 125g

HIPP, Warzywa Dynia z ziemniakami BIO, po 4 miesiącu 125g

1 oferta z 1 sklepu

Producent HIPP WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentHIPP

Przeciery warzywne HiPP, dzięki zawartym w nich wartościowym substancjom odżywczym, stanowią doskonałe uzupełnienie posiłków mlecznych i - podobnie jak owoce - mogą być wprowadzane jako pierwsze produkty uzupełniające dietę dziecka. Wszystkie warzywa HiPP zostały przygotowane z ekologicznych składników BIO, mają wyjątkowo łagodny smak, nie zawierają dodatku soli.

HiPP BIO Dynia z ziemniakami to przecier warzywny przeznaczony dla niemowląt po 4. miesiącu życia. Dzięki obecności oleju rzepakowego BIO dostarcza cennych kwasów tłuszczowych omega-3, ważnych dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych. Przecier normalizuje stolce. Wyprodukowany jest z niewielu składników, przez co zmniejsza ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. W celu zachowania pełni smaku i wartości odżywczej jego składniki są łagodnie gotowane na parze.

Sposób użycia: na początku rozszerzania mlecznej diety niemowlęcia podaj 4-6 łyżeczek przecieru i z dnia na dzień zwiększaj tę ilość. Otwarty słoiczek z całą zawartością lub odpowiednią porcję przełożoną do miseczki podgrzej w „kąpieli wodnej” lub w kuchence mikrofalowej. Przed podaniem wymieszaj posiłek plastikową łyżeczką i dokładnie sprawdź temperaturę. Pozostałą, niepodgrzaną zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj następnego dnia. Nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka.

Skład: warzywa* (marchew*, ziemniaki*), woda, olej rzepakowy* (*z rolnictwa ekologicznego).

Produkt nie zawiera glutenu. Bez dodatku cukru, soli. Bez aromatów i zagęstników - przy rozwarstwieniu wymieszać. Nie zawiera dodatku substancji konserwujących ani barwników. Bez składników modyfikowanych genetycznie.

Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też