Moje konto
  • EVELINE Nail Therapy 8w1 Total Action skoncentrowana odżywka do paznokci 12ml EV33513 EVELINE Nail Therapy 8w1 Total Action skoncentrowana odżywka do paznokci 12ml EV33513

EVELINE Nail Therapy 8w1 Total Action skoncentrowana odżywka do paznokci 12ml EV33513

1 oferta z 1 sklepu

Producent Eveline WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentEveline
![CDATA[

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail ™ wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.

Intensywna kuracja stworzona dla osób o zniszczonych i łamliwych paznokciach oraz przy osłabieniu płytki po usunięciu tipsów.


Stosowanie:
Codziennie nakładać jednąwarstwę preparatu na paznokcie. Po czterech dniach zmyć nałożone warstwy i rozpocząć czynność ponownie. Stosować regularnie, gdyż każda nakładana warstwa dokłębnie wnika w płytkę, zapewniając maksymalne wzmocnienie i utwardzenie paznokcia.

UWAGA!!!
Zawiera 2% formaldehydu (substancja wzmacniająca skuteczność). Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką bądź kremem. Unikać kontaktu z oczami. Środek łatwopalny. Nie stosować doustnie. Chronić przed dziećmi.

]]

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też