Moje konto
  • Eveline Nail Therapy Professional - Skoncentrowana odżywka do paznokci Total ACTION 8w1 12 ml Eveline Nail Therapy Professional - Skoncentrowana odżywka do paznokci Total ACTION 8w1 12 ml

Eveline Nail Therapy Professional - Skoncentrowana odżywka do paznokci Total ACTION 8w1 12 ml

1 oferta z 1 sklepu

Producent Eveline WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentEveline

Skoncentrowana odżywka do paznokci Nail Therapy TOTAL ACTION 8w1Najnowsza kolekcja NAIL THERAPY pozwoli pokonać problem słabych, rozdwajających się i łamliwych paznokci.Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail ™ wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje.

Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk.

Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.Dłonie są wizytówka każdej kobiety. Zadbaj o ich wygląd i pochwal się ładnymi, zdrowymi paznokciami.

Najnowsza kolekcja NAIL THERAPY pozwoli pokonać problem słabych, rozdwajających się i łamliwych paznokci. Zniszczone i słabe paznokcie są najczęściej efektem niewłaściwej pielęgnacji, kontaktu z detergentami i braku odpowiednich witamin.Zestaw profesjonalnych odżywek opracowanych wg.

Szwajcarskiej receptury przyniesie efekt już po 2 tygodniach stosowania i sprawi, ze Twoje paznokcie staną się zdrowe, odporne na pękanie....

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.