Moje konto
  • Forma nieprzywieralna - Birkmann - do babki parzonej 1,7 L Forma nieprzywieralna - Birkmann - do babki parzonej 1,7 L

Forma nieprzywieralna - Birkmann - do babki parzonej 1,7 L

1 oferta z 1 sklepu

Producent Birkmann WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentBirkmann

Forma nieprzywieralna - Birkmann - do babki parzonej 1,7 L Nieprzywieralna forma do pieczenia w kąpieli wodnej , według przepisów naszych babć. Forma jest solidna i ma ładny kształt. Birkmann oferuje bogaty wybór form i foremek do różnego rodzaju wypieków.

Poszczególne formy cechuje oryginalność kształtów, ale też trwałość . Szeroka gama dostępnych wzorów i produktów pozwoli znaleźć rozwiązanie spełniające każde wymagania. Birkmann jest niemiecką marką, znana na całym świecie z trwałości i solidności wykonania swoich produktów.

Najważniejszą ideą firmy jest dbałość szczegóły przy każdym etapie produkcji, a z kolei największą wartością dla firmy są ludzie, dlatego większośc form i foremek jest wykonywana ręcznie przez osoby niepełnosprawne w integracyjnej fabryce niedaleko Jeziora Bodeńskiego.

Firma oferuje bardzo szeroki asortyment form i foremek do pieczenia i wykrawania, który zadzwia oryginalnością i bogactwem kształtów. Opis produktu: Blacha do pieczenia starą metodą naszych babć: formę z ciastem należy wstawić do garnka wypełnionego do połowy wodą i umieścić w piekarniku.

Przy tego rodzaju pieczeniu warto skorzystać z porad min. Ireny Gumowskiej w "Elementarzu gotowania". Autorka radzi, by formę "trochę podgrzać, smarować pędzlem, maczanym w rozpuszczonym maśle i odstawić, by nieco ostygła, a masło - skrzepło.

Wtedy smarujemy ją po raz drugi i dopiero wkładamy ciasto". Nr katalogowy: Birkmann 220 256 Nazwa: Forma nieprzywieralna - Birkmann - do babki parzonej 1,7 L Producent: Birkmann Wymiary: 18 x 9.5 cm (śr.

x wys.), pojemność 1,7 L Materiał: metal z powłoką nieprzywieralną Zastosowanie: do babki parzonej Termin realizacji: staramy się by wszystkie produkty tego producenta były dostępne od ręki. Czas wysyłki 10 dni to czas maksymalny, z reguły wysyłamy produkty następnego dnia po potwierdzeniu wpłaty.

Może się zdarzyć, że jakiś produkt się akurat skończy, wtedy czas może wydłużyć się do 14 dni. Jeśli tak się zdarzy poinformujemy o tym Państwa od razu po złożeniu zamówienia i zaproponujemy ewentualne alternatywne rozwiązania.

Zobacz stronę producenta: Birkmann Zobacz katalog Birkmann: Jeżeli nie widzisz wzoru produktu, który Cię interesuje, napisz do nas maila na adres: kontakt@decomania.pl w treści podając nazwę producenta, kolekcję i model produktu, który Cię interesuje – sprawdzimy czy posiadamy ją w naszych magazynach i odeślemy informacje o dostępności i cenie.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.