Moje konto
  • GIANNI VERSACE BIOGRAFIA TW [opr. twarda] GIANNI VERSACE BIOGRAFIA TW [opr. twarda]

GIANNI VERSACE BIOGRAFIA TW [opr. twarda]

6 ofert z 6 sklepów

ISBN 9788375109894 Autor Corcia, Tony Rok wydania 2013 Oprawa twarda Wydawnictwo Rebis Ilość stron 240 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Ministerstwo Książki

★★★★★
1227 opinii

Gianni Versace. Biografia + zakładka do książki GRATIS

Gianni Versace. Biografia + zakładka do książki GRATIS

… było jednocześnie baśniowe i tragiczne. Baśń jest opowieścią o młodym chłopaku z Południa Włoch, synu kalabryjskiej krawcowej, który w rodzinnym zakładzie łapie bakcyla mody i w krótkim czasie staje się jednym z najbardziej cenionych na świecie jej kreatorów. Uwielbiają go największe gwiazdy i osobistości, jak Madonna i księżna Diana, a on projektuje nie tylko modę, ale i kostiumy do spektakli baletowych …

Dostępny od ręki  ✓

Gianni Versace. Biografia

Jak zapamiętałem Gianniego Versace Jako człowieka niesłychanie żywiołowego, emanującego radością twórczą, a przy tym mającego w sobie pewien szczególny rodzaj beztroskiej witalności.

Dostępny w 1-2 tygodnie  ✓

Gianni Versace - Wysyłka od 3,99 - porównuj ceny z wysyłką

… a on projektuje nie tylko modę, ale i kostiumy do spektakli baletowych z choreografią Maurice’a Béjarta. Tragedią jest śmierć zadana niespodziewanie 15 lipca 1997 roku przez seryjnego mordercę. Powściągliwy i pełen rezerwy, a przy tym twórca mody śmiałej i wyzywającej, Versace był człowiekiem pełnym kontrastów: bezkompromisowy nowator i prowokujący wizjoner, ale też biegły znawca wszystkich tajników …

Dostępny od ręki  ✓

Gianni Versace / wysyłka w 24h od 3,99

… śmierć zadana niespodziewanie 15 lipca 1997 roku przez seryjnego mordercę. Powściągliwy i pełen rezerwy, a przy tym twórca mody śmiałej i wyzywającej, Versace był człowiekiem pełnym kontrastów: bezkompromisowy nowator i prowokujący wizjoner, ale też biegły znawca wszystkich tajników krawieckiego fachu; kosmopolityczny obywatel świata i patriota silnie związany ze swoimi kalabryjskim korzeniami; prosperujący …

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Eksiegarnia

★★★★★
4850 opinii

Gianni Versace rabat 10 %

Gianni Versace rabat 10 %

… gwiazdy i osobistości, jak Madonna i księżna Diana, a on projektuje nie tylko modę, ale i kostiumy do spektakli baletowych z choreografią Maurice?a Béjarta. Tragedią jest śmierć zadana niespodziewanie 15 lipca 1997 roku przez seryjnego mordercę.Powściągliwy i pełen rezerwy, a przy tym twórca mody śmiałej i wyzywającej, Versace był człowiekiem pełnym kontrastów: bezkompromisowy nowator i prowokujący …

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Informacje o produkcie

ISBN9788375109894
AutorCorcia, Tony
Rok wydania2013
Oprawatwarda
WydawnictwoRebis
Ilość stron240

Biografia ta jest rekonstrukcją najważniejszych etapów życia i artystycznej drogi Gianniego Versace. Relacje najbliższych przyjaciół i współpracowników pozwoliły stworzyć portret, który różni się od powierzchownego wizerunku lansowanego przez media.

`Jak zapamiętałem Gianniego Versace? Jako człowieka niesłychanie żywiołowego, emanującego radością twórczą, a przy tym mającego w sobie pewien szczególny rodzaj beztroskiej witalności. Był wielkim kreatorem, a upływ czasu tylko potwierdza jego talent`.

Giorgio Armani Tony di Corcia ukończył studia prawnicze, ale pracuje jako dziennikarz, pisząc o modzie dla `Corrieredella Sera` i ` La Repubblica`. Jest redaktorem naczelnym portalu Viveur.it.

Życie Gianniego Versace było jednocześnie baśniowe i tragiczne. Baśń jest opowieścią o młodym chłopaku z Południa Włoch, synu kalabryjskiej krawcowej, który w rodzinnym zakładzie łapie bakcyla mody i w krótkim czasie staje się jednym z najbardziej cenionych na świecie jej kreatorów.

Uwielbiają go największe gwiazdy i osobistości, jak Madonna i księżna Diana, a on projektuje nie tylko modę, ale i kostiumy do spektakli baletowych z choreografią Maurice`a Béjarta. Tragedią jest śmierć zadana niespodziewanie 15 lipca 1997 roku przez seryjnego mordercę.

Powściągliwy i pełen rezerwy, a przy tym twórca mody śmiałej i wyzywającej, Versace był człowiekiem pełnym kontrastów: bezkompromisowy nowator i prowokujący wizjoner, ale też biegły znawca wszystkich tajników krawieckiego fachu, kosmopolityczny obywatel świata i patriota silnie związany ze swoimi kalabryjskim korzeniami, prosperujący biznesmen i awangardowy artysta.

Biografia ta jest rekonstrukcją najważniejszych etapów życia i artystycznej drogi Gianniego Versace. Relacje najbliższych przyjaciół i współpracowników pozwoliły stworzyć portret, który różni się od powierzchownego wizerunku lansowanego przez media.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też