Moje konto
  • Czterokołowa Hulajnoga balansowa z mechanizmem skrętnym MotionBoard Czterokołowa Hulajnoga balansowa z mechanizmem skrętnym MotionBoard

Czterokołowa Hulajnoga balansowa z mechanizmem skrętnym MotionBoard

1 oferta z 1 sklepu

Informacje o produkcie

Wydawałoby się że jeśli chodzi o konstrukcję hulajnogi to już nic więcej nie da się osiągnąć. Jednak tylko pozornie. Przedstawiamy najnowszy, czterokołowy model, który wyposażony został z specjalny mechanizm skrętny. W tym wypadku kierownica służy tylko i wyłącznie do utrzymania równowagi a skręcamy, odpowiednio balansując ciałem. Jazda na tego typu hulajnodze to znacznie większa frajda i mnóstwo zabawy dla naszego dziecka.

Nasza hulajnoga to najnowsza, czterokołowa wersja , która dostarczy Twojemu dziecku znacznie więcej frajdy i zabawy niż standardowy model. Wyposażona została w innowacyjny, secjalny mechanizm skrętny. Inaczej niż w przypadku zwykłej hulajnogi, tutaj aby skręcić musimy odpowiednio balansować ciałem. Dzięki zastosowaniu czterech kółek, hulajnoga jest znacznie stabilniejsza i bezpieczniejsza. Nie wymaga podnóżka, sama utrzymuje się w pionie.

Konstrukcja hulajnogi wykonana została z metalu, dzięki czemu wytrzymuje obciążenia nawet do 50kg. Elementy takie jak Deck (podstawa) wykonane są z odpowiednio elastycznych tworzyw sztucznych, które zapewniają tym samym dużą trwałość i odporność.

Kierownicy hulajnogi jest regulowana w pionie (można dostosować odpowiednią jej wysokość do wzrostu dziecka) oraz posiada ochronne, materiałowe rączki. Są one bardzo wygodne i antypoślizgowe, zwiększając bezpieczeństwo pociechy.

Dodatkowym, ale również bardzo ważnym atutem naszego produktu jest wbudowany efektywny hamulec. Pełni on również funkcję błotnika.

Dane techniczne:

  • Maksymalne obciążenie: 50kg
  • Materiał: Metalowa konstrukcja + Tworzywo sztuczne
  • Średnica kółek: 95mm
  • Materiał z jakiego wykonane zostały kółka: PVC
  • Wymiary: 70cm x 25cm (długość x szerokość)
  • Możliwość regulacji wysokości kierownicy: od 57cm do 77cm (licząc od podłoża)

Cztery Kolory do wyboru.

Dzięki temu możesz dopasować hulajnogę do upodobań swojej pociechy.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.