Manu

Sony HDR-AS15

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Nośnik danych karta 
  • Przetwornik 1.6 Mpx
  • Złącza USB 

Opis

Kadruj najlepsze ujęcia z kamerą Sony HDR-AS15. To kompaktowe urządzenie, to przykład sprzętu, który zadowoli każdego entuzjastę filmów wideo, przy najróżniejszych okazjach. Niewielkie rozmiary, zwarta obudowa oraz przyjemna waga, powodują, że urządzenie sprawdzi się, zarówno w podróży, jak i na co dzień.

Możliwości

Cyfrowe kamery dają możliwości filmowania i otrzymywania obrazu o wysokiej jakości w standardzie FullHD, a także 4K. Możemy nagrywać więc filmy wideo, na poziomie niemal profesjonalnym, najwyższej jakości. Dzięki niewielkim rozmiarom i dużym możliwościom, kamery cyfrowe mogą uwiecznić dla nas najróżniejsze ciekawe momenty. Nic dziwi więc tak duża popularność tego sprzętu.

Specyfikacja

Kamery cyfrowe mają różne ceny i oferują różne parametry. O tym jaką wybrać dla siebie, najlepiej dowiedzieć się przy okazji recenzji innych użytkowników, na przykład siedzi. Kamery mają wiele różnorodnych funkcji wspierających nagrywanie filmów. Są łatwe w obsłudze i wygodne w transporcie. Dla amatorów najistotniejsze będą kwestie nagrywania w wysokim standardzie jakości obrazu, a także prosta i wygodna obsługa. Osoby parające się nagrywaniem półprofesjonalnym i profesjonalnym, będą zwracały także na istotne parametry techniczne. Zarówno przy aparatach cyfrowych jak i kamerach, ważny jest stabilizator obrazu, który pozwala nagrywać w ruchu. Dla wygody, warto by kamera miała ruchomy ekran LCD, który możemy dowolnie regulować w różnych płaszczyznach. Dobra kamera powinna obsługiwać także karty pamięci. To ważne, bo wideo w dobrych jakościach zabiera sporo miejsca. Jak zawsze w przypadku urządzeń bazujących na obiektywach i optyce, ważne są zbliżenia optyczne i cyfrowe. To one odpowiadają za zoomy. Głównym nośnikiem danych jest karta.

Podsumowanie

Pomimo tego, że smartony z aparatami i funkcją filmowania, stały się tak bardzo powszechne, kamery cyfrowe cieszą się uznaniem ich użytkowników. Wynika to głównie z tego faktu, że sprzęt dedykowane zawsze będzie lepsze od uniwersalnego (słabszego, bo montowanego jako opcja w telefonie). Decydując się na zakup Sony HDR-AS15, wybierasz urządzenie przyjemne dla oka, o wielu możliwościach i dobrym stosunku jakości do ceny. Jest to urządzenie, które sprawdzi się u każdego fana wideo nagrywania. Sprawdź więc ceny w naszej porównywarce i wybierz najlepszą dla Ciebie ofertę.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 2 opinie

+ Dodaj opinie
radek - Wystawiona 3 lata temu
Mogłaby mieć w standardzie oprócz obudowy wodoszczelnej i pasków samoprzylepnych przynajmniej jeden z tych pasków na głowę no i pilot na rękę jak w przypadku kamer firmy Drift. Poleciłbym producentowi aby rozszerzył standard dodająć taki pilot na pasek na rękę (może być to jakiś prosty guzik z modułem WiFi. Poza tym obraz i dźwięk jaki rejestruje ta kamera jest wspaniały. Polecam ją
buddookan - Wystawiona 3 lata temu
Świetna konkurencja dla GoPro3 White. Największe minusy to mały wybór montażu i to że SONY zrobiło uniwersalne wejście na kartę pamięci by używać ich typu kart. Skutkuje to tym że czasem microSD źle wejdzie w slot. Największe plusy : Jakość nagrywania, stabilizacja , WiFi i slow motion.