Manu

Telewizja na kartę NC+ (130 Kanałów, 1 m-c na start z Canal+) z Dekoderem HD 5800SXREC z dyskiem

Cechy produktu

  • Producent CYFROWY DOM SP.ZO.O. 

Opis

Opis Produktu

N Usługa HD+dekoder TNK31PL 5800SXR to pakiet składający się z dekodera i karty aktywacyjnej uprawniającej do oglądania kanałów telewizji satelitarnej - 130 kanałów (pakiet Cyfry+ z kanałami HD) przez miesiąc czasu za darmo. Po upływie miesiąca można doładować kartę i dalej cieszyć się telewizją satelitarną. Dekoder ze skalowaniem standardu sygnału SDTV (PAL) do rozdzielczości HDTV (720p, 1080i), wyposażony został w dysk twardy o pojemności 250 GB z możliwością nagrywania kanałów. Użytkownik może nagrywać do 40 godzin ulubionych programów telewizyjnych. Dekoder posiada czytelny wyświetlacz, funkcję PRV umożliwiającą zapis programów, elektroniczny przewodnik po kanałach (EPG), blokadę rodzicielską, możliwość zmiany formatu obrazu oraz wbudowany czytnik kart systemu CONAX. Możesz również korzystać z kanałów cyfrowej telewizji naziemnej po zamontowaniu DONGLE StickUSB DVB-T.

Wejście na kartę płatnej telewizji znajduje się pod przednim uchylnym panelem. Jeżeli dokupisz kartę deaktywacyjną, to umożliwi Ci ona dostęp do ponad 130 kanałów w tym, aż 40 w jakości HD.

Karta zapewnia darmowy dostęp do 130 kanałów telewizji satelitarnej przez miesiąc. Następnie można ją doładowywać aby korzystać z określonych pakietów telewizyjnych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie