Moje konto
  • Noble Medica Pure Collagen Kolagen w tabletkach, 100 Tabletek 650 mg Noble Medica Pure Collagen Kolagen w tabletkach, 100 Tabletek 650 mg

Noble Medica Pure Collagen Kolagen w tabletkach, 100 Tabletek 650 mg

1 oferta z 1 sklepu

Producent Noble Medica WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentNoble Medica

Noble Medica Pure Collagen
Kolagen w tabletkach

100 Tabletek 650 mg

  • Utrzymuje wilgoć w skórze
  • Wygładza zmarszczki
  • Opóźnia starzenie
  • Ujędrnia
  • Wzmacnia skórę
  • Poprawia kondycję

Z wiekiem ilość kolagenu obecnego w naszym organizmie ulega obniżeniu, co powoduje starzenie skóry, pogłębianie zmarszczek oraz obniżenie aktywności ruchowej. Pielęgnując nasze ciała i skórę często zapominamy o tym, że odpowiednia dieta oraz suplementacja może zdziałać naprawdę dużo i wspomóc aktywność preparatów pielęgnujących.

Pure Collagen firmy Noble Medica to nutrikosmetyk, który uzupełnia i reguluje poziom kolagenu w organizmie, co przekłada się na poprawę struktury skóry, wzmocnienie jej, uzyskanie optymalnego nawilżenia głębokich warstw skóry, a także utrzymanie prawidłowego funkcjonowania narządu ruchu.

Każda tabletka zawiera kolagen typu I, co oznacza, że pozyskiwany jest z ryb morskich i jego skład jest identyczny jak tego w skórze. Towarzyszą mu składniki, które są niezbędne do jego biosyntezy oraz wspomagają jego działanie: witamina C i E oraz ekstrakt z pestek czerwonych winogron.

Systematyczne stosowanie preparatu zapewnia poprawę nawilżenia całego naskórka, wzrost gęstości skóry, jędrności i napięcia, wygładzenie zmarszczek, opóźnienie procesów starzenia, rozjaśnienie skóry i wyrównanie jej kolorytu. Oprócz działania zewnętrznego preparat wzmacnia ścięgna i tkanki i wspomaga utrzymanie dobrej kondycji.

Sposób użycia: Spożywać 4 tabletki dziennie. Efekt kuracji widoczny już po zastosowaniu 1-2 opakowań - w zależności od kondycji skóry, wieku oraz masy ciała.

Skład: Kolagen z ryb morskich, witamina C, ekstrakt z pestek winogron, witamina E.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też