Moje konto
  • Green Lipped Mussel z kwasem hialuronowym, kurkumą i kolagenem - 30 tabletek Green Lipped Mussel z kwasem hialuronowym, kurkumą i kolagenem - 30 tabletek

Green Lipped Mussel z kwasem hialuronowym, kurkumą i kolagenem - 30 tabletek

1 oferta z 1 sklepu

Producent Power Health WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentPower Health

Suplement diety z kwasem hialuronowym, kurkumą i kolagenem

30 tabletek

Sproszkowany wyciąg
ze specjalnie hodowanych omułków

Kwas hialuronowy
Kolagen
Kurkuma (Curcuma Longa)

Masz problem ze utrzymaniem prawidłowego stanu stawów, kości i mięśni ?
Nie musisz rezygnować z aktywnego trybu życia. Mamy dla Ciebie innowacyjne rozwiązanie !

Natura wymyśliła to za nas ! Tylko jedna tabletka dziennie.

Preparat Green lipped mussel dostarczy twoim stawom i kościom wszystkie substancje jakich im brakuje do prawidłowego funkcjonowania.

Green lipped mussel znajduje zastosowanie gdy :

  • Ze względu na wiek, twój organizm nie wytwarza już w wystarczającej ilości kwasu hialuronowego
  • Masz problem z porannym „rozruszaniem się”
  • Jesteś osobą narażona na nadmierne przeciążenie stawów (pracujesz fizycznie, intensywnie uprawiasz sport, masz nadwagę)
  • Twoja dieta nie dostarcza wystarczającej ilości substancji dla utrzymania prawidłowego stanu stawów, kości i mięśni

Skład :

Proszek z Green lipped mussel (omułek zielonowargowy), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, kurkuma (Curcuma longa), kwas hialuronowy, kolagen, substancje przeciwzbrylające: poliwinylopirolidon, krzemionka, stearynian magnezu.

Każda tabletka zawiera: 300 mg sproszkowanej substancji pozyskanej z omułka (Green lipped Mussel), 100 mg wyciągu z kłączy kurkumy długiej, 50 mg kwasu hialuronowego i 50 mg kolagenu.

Opis działania preparatu :.

Wszystkie zawarte w preparacie substancje czynne są pochodzenia naturalnego, roślinnego i są łatwo przyswajane przez organizm.

Green lipped mussel

Omułki zielonowargowe hodowane sa na farmie morskiej w Nowej Zelandii, gdzie wydobywa się z nich substancję, która pomaga ludziom cierpiącym na artretyzm. Substancję tę odkryto pod koniec lat 60-tych XX wieku w USA. Obecność tych drogocennych substancji jest spowodowana szczególną równowagą chemiczną w organizmie omułka wynikającą ze specyficznych właściwości środowiska wodnego, w którym żyje. Inne omułki zielonowargowe tego ekstraktu nie posiadają. Jak wykazują badania, ekstrakt z omułka zielonowargowego zwalcza nie tylko objawy, ale także przyczyny artretyzmu. Nie wywołuje przy tym skutków ubocznych.

Kurkuma (Curcuma Longa)

Kurkumina zawarta w ekstrakcie z kłącza kurkumy działa antyoksydacyjnie, przeciwutleniająco, czyli „wymiata” wolne rodniki odpowiedzialne za powstawanie tzw. chorób cywilizacyjnych. Ogranicza wpływ niekorzystnych procesów enzymatycznych na prawidłowe funkcjonowanie stawów. Zawarte w niej substancje wykazują silne działanie przeciwwirusowe, przeciwgrzybiczne i antybakteryjne.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy - należy do grupy związków nazywanych glukozaminoglikanami, które są elementami podstawowymi struktury takich tkanek jak kości i skóra. Decyduje on nie tylko o jędrnej i gładkiej skórze, ale także jest głównym składnikiem płynu stawowego i pełni funkcję "smaru" przy wykonywaniu ruchu. Reguluje zawartość wody w przestrzeni międzykomórkowej tkanki łącznej. Niedobór kwasu hialuronowego powoduje wysychanie chrząstek a w konsekwencji prowadzi do zmniejszenia zakresu ich ruchu i "strzykania" w kościach. Ze względu na swoją zdolność do wiązania wody, utrzymuje właściwy stopień nawilżenia wszystkich elementów stawowych. Jest jednym z głównych składników mazi stawowej zapewniającej odpowiednie smarowanie pracującym stawom. Ochrania ich powierzchnie nie dopuszczając do ich degeneracji i wycierania.

Kolagen

Kolagen - stanowi 30% całkowitej masy białka ludzkiego i jest odpowiedzialny za sprężystość, jędrność, właściwe nawilżenie skóry oraz ciągłą odnowę jej komórek. Jest białkiem które produkuje tak zwaną maź stawową. Jest odpowiedzialny za stan chrząstki stawowej, za jej elastyczność i twardość. Kiedy kolagen, najczęściej wraz z upływem lat, przestaje być produkowany w odpowiedniej ilości wówczas mogą pojawić się dość poważne problemy związane z naszymi stawami. Z ubytkiem kolagenu wiążą się procesy starzenia skóry, powstawanie zmarszczek, a także ogólne pogorszenie stanu zdrowia i aktywności życiowych. Kolagen decyduje o wytrzymałości i odporności chrząstki, która stawom zapewnia elastyczność i amortyzację. Ma ogromny wpływ na ich ruchomość, a co za tym idzie na naszą sprawność i aktywność fizyczną.

Zalecana dzienna porcja : należy przyjmować jedną tabletkę dziennie po posiłku.

Dostępne opakowania: 30 tabletek

Sposób przechowywania: szczelnie zamknięte opakowanie przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety . Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też