Moje konto
  • FERETTI poduszka anty-uduszeniowa 3D AIR MESH FERETTI poduszka anty-uduszeniowa 3D AIR MESH

FERETTI poduszka anty-uduszeniowa 3D AIR MESH

1 oferta z 1 sklepu

Producent FERETTI WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentFERETTI

Feretti poduszka anty-uduszeniowa 3D AIR MESH- wymiary: 35 x 55cm, system aero mesh 3DPoduszka anty-uduszeniowa FERETTI z systemem 3D AIR MESH to przede wszystkim bezpieczeństwo dla Waszego maleństwa. Dzięki specjalnie opracowanej konstrukcji jest lekka i nie powoduje ucisku główki dziecka eliminując tym samym ryzyko zablokowania dróg oddechowych w czasie snu.

Wewnętrzna struktura ułatwia swobodny przepływ powietrza dzięki czemu poduszka pozostaje zawsze świeża i sucha również po niespokojnym śnie. Wykonana z elastycznego materiału redukuje pocenie się dziecka odprowadzając nadmiar ciepła wytworzony w ciągu nocy.

Możliwość prania poduszki w pralce czyni ją niezwykle funkcjonalną.Kilka słów o marce FERETTI: Feretti jest bardzo innowacyjną marką bawełnianej pościeli dla dzieci. Produkuje bakteriostatyczną, naturalną pościel dziecięcą z bawełny, używając naturalnego wypełnienia Ingeo, które ma bardzo dobre parametry utrzymania ciepła i przepuszczania pary wodnej (potu).

Pościel dla dzieci została wyprodukowana z bakteriostatycznej tkaniny Purista, która hamuje rozwój bakterii i jest hipoalergiczna. Pościel bawełniana Feretti jest delikatna w dotyku dzięki wyselekcjonowanej naturalnej bawełnie.

Jakość, bogactwo aplikacji i wzornictwo powoduje, że każdy klient wybierze idealną pościel dla dziecka. Uzupełnieniem jest System „EASY WASH", który ułatwia pranie ochraniacza produkowanej przez nas pościeli bawełnianej.

...

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.