Moje konto

Kratki i kanały wentylacyjne

712 produkty z 17 sklepów

strona 1 z 36

Kratka wentylacyjna Wallair BC

Producent Wallair SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 3 zł

Zawór automatyczny, odprowadzający instalacji wentylacyjnej Air-Circle Aeroboy, 125 mm

Producent Wallair

… przedostaniu się owadów.Możliwość zamknięcia otworu wyciągu kuchennego w ścianie za pomocą inteligentnego zaworu. Zaślepka otwiera się tylko w momencie działania wyciągu kuchennego. Dzięki temu rozwiazaniu minimalizuje się straty ciepła w pomieszczeniu, co zmniejsza koszty ogrzewania. Zawór jest łatwy do zamontowania i podłączenia dzięki załączonemu adapterowi. Funkcjonalne … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Kratki i kanały wentylacyjne

System wentylacyjny jest wspaniałym wynalazkiem, zwłaszcza wtedy, kiedy na zewnątrz jest gorąco. Wtedy można spokojnie schronić się w chłodnym budynku, gdzie nie trzeba się martwić panującym upałem. Jeżeli montaż i instalacja całego systemu jest dopiero przed Tobą, możesz zacząć już przeglądać oferty. Kratki i kanały wentylacyjne z całą pewnością Ci się przydadzą. Uchwyt kanału płaskiego i kanału okrągłego, złączka nyplowa i oczywiście żaluzja wywiewna.

Znajdziesz tu także zestaw kratek okrągłych, do okrągłych kanałów oraz wywietrznik z kołnierzem i bez kołnierza. Oprócz tego zawory wszelkiej maści: zawór wywiewny, zawór nawiewny i zawór kulowy odcinający. Cały system wentylacyjny nie tylko ma za zadanie chłodzić, ale i wyglądać. dlatego ważną częścią systemu jest osłona wentylacyjna. Są okrągłe, kwadratowe i prostokątne, w różnych kolorach i wzorach. Dzięki temu system wentylacyjny będzie nie tylko bardzo przydatny, ale również bardzo stylowy. Kratki i kanały wentylacyjne Junkers i kratki wentylacyjne Awenta to tylko dwie z firm, które zajmują się ich produkcją. To właśnie oni i pozostali wytwórcy, na przykład kratki wentylacyjne Baazar, pomogą Ci zainstalować system wentylacyjny we własnym mieszkaniu.

Sprawdź też