Moje konto
  • PO: Barcelona - Filiżanki do Espresso - Kubeczki 60 ml PO: Barcelona - Filiżanki do Espresso - Kubeczki 60 ml

PO: Barcelona - Filiżanki do Espresso - Kubeczki 60 ml

1 oferta z 1 sklepu

Producent PO: WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentPO:

Linia PO: barcelona to seria naczyń inspirowanych sztuką i architekturą. Pełna jest wyrazistych barw i geometrycznych kształtów. Elementem spójnym dla całej serii jest dodatkowo silikonowy pierścień, który w przypadku kubków chroni dodatkowo przed poparzeniem.

Zestaw 4 kubeczków do espresso PO: został wykonany z porcelany w technologii podwójnych ścianek. Dzięki temu właściwości termoizolacyjne i pozwala na dłużej zachować temperaturę zawartości. Można być używany w zmywarkach i kuchenkach mikrofalowych.

Wymiary: średnica 4,7 cm, wys. 6,5 cm, pojemność 60 ml. Projekt: Sotano Studio, Hiszpania, Dania. Numer katalogowy: 14650PO: to marka, gdzie innowacje spełniają funkcję tworzenia nowoczesnych akcesoriów dla domu.

Zespół projektantów pełny jest kreatywności i umiejętnie wykracza poza przyjęte ograniczenia i standardy. Dzięki temu produkty PO: to przykład niekonwencjonalnej formy, za którą idzie funkcjonalność w codziennym życiu.

PO: łamie bariery, rozbudza wyobraźnię i zaskakuje. Nadaje zwykłym przedmiotom artystyczną i oryginalną duszę. To doskonała propozycja dla poszukujących niebanalnych rozwiązań. ...

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też