Moje konto
  • AEG-Electrolux 47095VD-MN AEG-Electrolux 47095VD-MN

AEG-Electrolux 47095VD-MN

5 ofert z 5 sklepów

Producent AEG-Electrolux WIĘCEJ INFORMACJI ↓

RTV EURO AGD

★★★★★
30476 opinii

AEG 47095VD-MN

AEG 47095VD-MN

Dostępność sprawdź w sklepie →

Zadowolenie.pl

★★★★☆
3639 opinii

AEG Kuchnia ceramiczna 47095VD-MN - DARMOWA DOSTAWA!!! wysyłka w 24h

AEG Kuchnia ceramiczna 47095VD-MN - DARMOWA DOSTAWA!!! wysyłka w 24h

… różnych funkcji, aby zapewniać doskonałe efekty każdego pieczenia. Lepszy dostęp, który ułatwia czyszczenieSzklane drzwi piekarnika można całkowicie zdemontować, co zapewnia lepszy dostęp podczas czyszczenia urządzenia. Doskonała efektywność energetycznaTa kuchenka zużywa aż o 10% mniej energii* niż urządzenia klasy A (najwyższa klasa efektywności energetycznej dla kuchenek elektrycznych …

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Karen.pl

★★★★☆
252 opinie

Kuchnia AEG 47095VD-MN

Kuchnia AEG 47095VD-MN

… kuchenki oferuje dziewięć różnych funkcji, aby zapewniać doskonałe efekty każdego pieczenia. Lepszy dostęp, który ułatwia czyszczenie Szklane drzwi piekarnika można całkowicie zdemontować, co zapewnia lepszy dostęp podczas czyszczenia urządzenia. Doskonała efektywność energetyczna Ta kuchenka zużywa aż o 10% mniej energii* niż urządzenia klasy A (najwyższa klasa efektywności …

Dostępność sprawdź w sklepie →

MatrixMedia.pl

★★★★★
1005 opinii

Kuchenka elektryczna AEG 47095VD-MN ****Towar od autoryzowanego dystrybutora****SPRAWDŹ****

Kuchenka elektryczna AEG 47095VD-MN ****Towar od autoryzowanego dystrybutora****SPRAWDŹ****

… 47095VD-MN została zaprojektowana przez firmę AEG. Kuchenka posiada elektryczny piekarnik, a także szereg funkcji i technologii, które ułatwią Ci codzienne przygotowywanie posiłków. Kuchenka AEG 47095VD-MN posiada 4 pola grzejne. Kuchenka AEG 47095VD-MN posiada ergonomiczne kształty (WxSxG): 85.8 cm x 50 cm x 60 cm, dzięki czemu urządzenie znajdzie dla siebie miejsce w każdym otoczeni …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Mall.pl

★★★★★
23154 opinie

AEG 47095VD-MN - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

AEG 47095VD-MN - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

Kuchnia AEG 47095VD-MN z płytą ceramiczną wyposażona jest w piekarnik o pojemności 60 litrów z prowadnicami teleskopowymi. Ponadto płyta posiada 4 pola grzejne typu hilight, a dodatkowym atutem jest klasa energetyczna A-10%.

Dostępny w 1-2 tygodnie  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentAEG-Electrolux

Robisz remont kuchni i szukasz wolnostojącej kuchenki? Wybierz sprawdzony i stylowy sprzęt, a dzięki temu Twoja kuchnia stanie się nie tylko ozdobą całego domu, ale też miejscem w którym chętnie będziesz przygotowywać posiłki dla siebie i domowników. Nadaj swojej kuchni nowego charakteru z kuchenką elektryczną AEG-Electrolux 47095VD-MN, która umili Ci codzienne gotowanie.

Właściwości

Kuchenka elektryczna zbudowana jest z płyty grzejnej oraz z piekarnika. Płyta może być ceramiczna lub indukcyjna. Szerokość kuchenek wynosi najczęściej 50-60 cm. Płyta ceramiczna jest płaska i ma ukryte pod powierzchnią grzałki. Są one odporne na wysokie temperatury i uszkodzenia mechaniczne. Kuchenki z tym rodzajem płyty są tańsze. Płyta indykcyjna działa na zasadzie indukcji magnetycznej. Pod powierzchnią płyty tworzy się pole magnetyczne, które nie nagrzewa całej powierzchni pola grzejnego, a jedynie naczynie o ferromagnetycznym dnie. Z tą płytą kuchenki są nieco droższe, ale w dłuższym okresie czasu oszczędniejsze. Przy zakupie kuchenki elektrycznej weź pod uwagę kształt pól grzejnych. Jest on uzależniony od modelu płyty. Zazwyczaj kuchenki posiadają 4 pola. Mogą być owalne lub prostokątne, ale także przyjmować kształt określonych naczyń, np. brytfanny. Występują też pola podwójne lub potrójne, czyli 2 lub 3 okręgi, które umożliwiają postawienie garnków o różnych średnicach. Piekarniki w kuchniach elektrycznych oferują duże możliwości. Mogą posiadać kilka funkcji pieczenia, jak np. grzanie górne, dolne, grill, turbogrill, opiekanie, termoobieg itp.. Przydatnym dodatkiem jest też termosonda, która ułatwia kontrolowanie temperatury wewnątrz potrawy. Kuchenki elektryczne mogą mieć sterowanie za pomocą pokręteł, przycisków lub sensoryczne. Wszystko w zależności od modelu i typu płyty grzejnej.

Bezpieczeństwo

Używając każdego sprzętu AGD, należy zachować ostrożność. W przypadku kupna kuchenki z płytą indukcyjną pamiętaj, że jeśli Ty lub ktoś z domowników posiada rozrusznik serca, pompę insulinową lub aparat słuchowy, wtedy należy się skonsultować z producentem wymienionych urządzeń medycznych, aby wykluczyć możliwość zakłócania ich pracy przez pole magnetyczne, występujące w płytach indukcyjnych. Nie powinno się też kłaść w pobliżu kuchenki z indukcją metalowych przedmiotów, takich jak noże, łyżki, pokrywki, jak również kart magnetycznych (np. do bankomatu). Niektóre modele kuchenek elektrycznych posiadają dodatkowe funkcje zabezpieczające, np. nienagrzewające się drzwi piekarnika które uchronią przed oparzeniem, a te nowocześniejsze chowane pokrętła, które minimalizują ryzyko włączenia kuchenki przez dzieci. Dodatkowo jest to znakomity gadżet, zwiększający walory wizualne urządzenia.

Podsumowanie

Wybierając odpowiedni model kuchenki elektrycznej przeanalizuj kilka rzeczy, takich jak miejsce w którym ustawisz sprzęt, rodzaj płyty, dodatkowe funkcje i zabezpieczenia. Jeśli zdecydujesz się na urządzenie z indukcją pamiętaj, że do przygotowywania posiłków na płytach indukcyjnych, konieczne jest używanie naczyń ferromagnetycznych, z płaskim dnem, idealnie przylegających do sfery grzewczej, bez ostrych zakończeń. Przy płytach ceramicznych podobnie - naczynia muszą mieć płaskie dno i gładkie krawędzie. AEG-Electrolux 47095VD-MN to urządzenie, które nie tylko uprzyjemni Ci przygotowywanie posiłków, ale także ozdobi Twoją kuchnię, dzięki stylowemu wyglądowi.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też