Moje konto
  • LALKA NENUCO DZIEWCZYNKA 35 CM PIJE I SIUSIA PIELUSZKA LALKA NENUCO DZIEWCZYNKA 35 CM PIJE I SIUSIA PIELUSZKA

LALKA NENUCO DZIEWCZYNKA 35 CM PIJE I SIUSIA PIELUSZKA

1 oferta z 1 sklepu

Producent TM-TOYS WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentTM-TOYS

Nenuco pije i siusia to świetna zabawka dla każdej dziewczynki!Jest ślicznym dzidziusiem z wysokiej jakości, miękkiej gumy. Posiada również plastikowy brzuszek. Baby born jest ubrany w kolorową koszulkę z nadrukowanym misiem i kokardką na główce.Bobas ma założoną pieluszkę i dołączoną buteleczkę.

Ucieszy każdą dziewczynkę, która może wcielić się w rolę mamy i zaopiekować się swoim dzieckiem. Można karmić swojego Dzidziusia buteleczką, sadzać go na nocniczek, zmieniać mu pieluszkę, przytulać i kołysać do snu.

Bawiąc się Laleczką Twoje dziecko będzie miało pojęcie jak należy zajmować się malutkimi dziećmi oraz rozwinie wyobraźnię wcielając się w role mamy. Lalka Nenuco to kapitalna zabawa na długie godziny. Produkt posiada Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE.

ZAWARTOŚĆ: - lalka Nenuco w koszulce i z pieluszką - buteleczka - nocniczek WIEK: od 2 lat WYMIARY: opakowania: 32 x 20 x 14 cm lalki: 35 cm ZASILANIE: nie dotyczy UWAGI: Zabawka zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte.

Opakowanie i instrukcję należy zachować ze względu na zawarte informacje lub ewentualną reklamację. Przed podaniem zabawki dziecku należy usunąć opakowanie.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też