Moje konto
  • LUBEX emulsja do mycia 150 ml LUBEX emulsja do mycia 150 ml

LUBEX emulsja do mycia 150 ml

2 oferty z 2 sklepów

Producent MAGNAPHARMA WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Lubex emulsja pH=5,5 150ml

łagodna i dezynfekcyjna emulsja do mycia przy chorobach skóry i grzybicach

Dostępny od ręki  ✓

LUBEX EXTRA-MILD EMULSJA 150ML

… i konserwujących, jest więc bardzo dobrze tolerowany przez osoby ze skłonnościami do alergii.Lubex zawiera substancje antyseptyczne o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybicznym i przeciwłojotokowym. Regularne mycie skóry Lubex-em wzmacnia działanie miejscowe leków; np w trądziku, łojotokowym zapaleniu skóry, dermatomykozach. Sposób użycia:Lubex stosuje się jak mydło w płynie. …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Informacje o produkcie

ProducentMAGNAPHARMA

Zawarte w preparacie substancje posiadają właściwości przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwłojotokowe, dlatego mycie skóry Lubex-em wzmacnia działanie leków w takich chorobach skóry jak: * grzybice skóry * trądzik * trądzik różowaty * wyprysk dziecięcy (także z infekcją grzybiczą i bakteryjną) * zapalenie sromu i żołędzi prącia Lubex posiada naturalne dla skóry pH=5,5 i z powodzeniem może być stosowany do mycia i pielegnacji skóry w nastepujacych schorzeniach: * wyprysk * łojotokowe zapalenie skóry * ropne zapalenie skóry * liszajec * wyprzenie * łuszczyca Lubex sprawdził się także znakomicie jako emulsja do mycia skóry w przypadkach: * uczulenia na mydło * pielęgnacji niemowląt * higieny okolic intymnych Sposób użycia Przy zakaźnych schorzeniach skóry (trądzik, wyprysk, zapalenia) preparatu używa się jak mydła w płynie.

Skórę należy dokładnie zwilżyć letnią wodą, a następnie zwilżoną i spryskaną Lubex-em czystą chusteczką (kompresem), przemyć dotknięte schorzeniem powierzchnie skóry. Spłukać letnią wodą, po czym delikatnie bez pocierania osuszyć czystą chustką lub ręcznikiem.W przypadku mycia skóry w grzybicach lub celem ich profilaktyki zaleca się pozostawić rozprowadzoną na skórze emulsję przez kilka minut, a dopiero potem spłukać letnią wodą.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też