Moje konto
  • Magisso - Magnetyczny Uchwyt na Ściereczkę Kuchenną - Zaokrąglony Magisso - Magnetyczny Uchwyt na Ściereczkę Kuchenną - Zaokrąglony

Magisso - Magnetyczny Uchwyt na Ściereczkę Kuchenną - Zaokrąglony

1 oferta z 1 sklepu

Producent Magisso WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentMagisso

Magisso to fińska marka, którą założył w 2006 roku Miika Mansikkamaa. Jest to współczesna kuźnia innowacji i nowoczesnego designu. Magisso rozwija i wprowadza unikalne pod względem jakości i formy rozwiązania, które mają za zadanie sprawić, aby nasze codzienne życie było po prostu łatwiejsze.

Flagowym produktem marki jest łopatka do krojenia i serwowania ciasta, która w 2010 roku zdobyła prestiżowa nagrodę RedDot. Magisso słynąc ze swoich innowacyjnych rozwiązań dla codziennego życia, stworzył niepowtarzalne uchwyty na ściereczki, które montowane są w zlewie.

Od dziś koniec zawilgoconych i nieestetycznych ścierek. Wykonany z matowej stali nierdzewnej tworzy idealnie komponującą się całość ze zlewem. Montaż uchwytu jest dziecinnie prosty. Mocowanie odbywa się poprzez magnes, który przyciąga uchwyt do ścian zlewozmywaka.

Montaż zajmuje zaledwie kilka sekund, a efekt będzie estetyczny. Autorem projektu jest Miika Mansikkamaa. Całość wykonana z matowej stali nierdzewnej. Wersja o zaokrąglonym ramieniu. Polecamy film prezentujący zasadę działania produktu.

...

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też