Moje konto
  • PSH SZAMPON NAWILŻAJĄCY YORK I MALTAŃCZYK 250 ml PSH SZAMPON NAWILŻAJĄCY YORK I MALTAŃCZYK 250 ml

PSH SZAMPON NAWILŻAJĄCY YORK I MALTAŃCZYK 250 ml

1 oferta z 1 sklepu

Producent PSH WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentPSH

Nowy Szampon NAWILŻAJĄCY YORK I MALTAŃCZYK marki PSH został stworzony specjalnie, aby uzyskać efekt extra nawilżenia u ras z długim i jedwabistym włosem, które wymagają szczególnej pielęgnacji i właściwego nawilżenia.

Jego regularne stosowanie opóźnia lub eliminuje pojawianie się kołtunów, i ułatwia naturalny opad szaty oraz jej miękkość. Wysoka koncentracja i jakość jego komponentów , odżywek, pochodzenia naturalnego przyczyniają się do tego, że szampon staje się perfekcyjnym środkiem dla zdrowia sierści naszego Yorka lub Maltańczyka.

Stosując dodatkowo maseczki linii PSH, uzyskamy błyszczącą, delikatną, nawilżoną, i opadającą szatę. Delikatne owocowe perfumy hypoalergiczne eliminują brzydki zapach, pozostawiając przyjemny aromat na sierści.

Ułatwia rozczesywanie. SPOSÓB UŻYCIA: Szampon NAWILŻAJĄCY YORK I MALTAŃCZYK marki PSH można stosować bezpośrednio bez rozcieńczania z wodą w przypadku psów bardzo brudnych lub ze zniszczonym włosem ; można też wymieszać z wodą w stosunku: 1 : 2-3, aby zapewnić łatwe rozprowadzenie na całej powierzchni sierści pupila.

Rozprowadzić równomiernie, delikatnie masować. Pozostawić na 4 - 5 minut i następnie dokładnie spłukać. Zaleca się powtórzyć czynność, aby uzyskać optymalny efekt nawilżenia i odżywienia szaty Trzymać z dala od dzieci.

Produkt dla psów. Pojemność: 250 ml

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.