Moje konto
  • Janome 393 Janome 393
  • Janome 393 Janome 393
  • Janome 393 Janome 393
  • Janome 393 Janome 393

Janome 393

3 oferty z 3 sklepów

Producent Janome WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Maszyna do szycia Janome 393 - walizkowa + Gratisy

… w którym pracujemy na nowoczesnych tkaninach (np. typu stretch). Dla zwolenników tradycji dodatkową zaletą tej maszyny do szycia jest możliwość zamontowania w stole (posiada taki sam rozstaw uchwytów jak starsze modele maszyn "Łucznik").Nie zmienia to faktu, że Janome 393 jest maszyną, która może być używana jako maszyna stołowa. Osadzona jest w specjalnej podstawie z blatem powiększającym …

Dostępny od ręki  ✓

Dousa Maszyny Do Szycia Jacek Wojasiewicz

★★★★★
109 opinii

Janome 393 z walizką + Gratisy od Dousa + Darmowa wysyłka

Janome 393 z walizką + Gratisy od Dousa + Darmowa wysyłka

… krawędziowa regulowana (do stebnowania lub ściegu krytego)stopka do haftowaniastopka do marszczeniastopka do ściegu overlockowegostopka do dziurekstopka do stebnowania ( szycie proste)stopka plastikowa (do śliskich materiałów)stopka teflonowa (do skóry, skaju, gumowanych materiałów)szpulki - 25szt.igły Organ 90 - 5szt.igły Organ Jeans - 5szt.igły Organ super stretch - 5szt.obcinaczki do nitekolej …

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentJanome

Jeżeli szycie od zawsze sprawiało Ci przyjemność i masz już dość ciągłego udawania się do krawcowej, nawet z najmniejszą przeróbką w garderobie, maszyna do szycia to odpowiednie urządzenie dla Ciebie. Zanim wybierzesz konkretny model, zastanów się jak często i do jakich celów chcesz używać tego urządzenia. Spójrz na właściwości maszyny do szycia Janome 393 i dokonaj mądrego wyboru.

Właściwości

Zasadniczą cechą, na jaką należy na początku zwrócić uwagę jest rodzaj maszyny do szycia. Dostępne są maszyny mechaniczne i komputerowe. Te pierwsze ustawia się ręcznie, z użyciem pokręteł. Komputerowe mają zautomatyzowane opcje i ustawia się się na wyświetlaczu. W komputerowych urządzeniach włączenie i regulacja zachodzi na dwa sposoby. Pierwszy - tradycyjny, przy pomocy pedała, drugi odbywa się dzięki przyciskowi "start/stop". Mechaniczne maszyny do szycia działają tylko przy użyciu pedała. Są one trudniejsze w obsłudze od tych pierwszych, przez co amatorom poleca się komputerowe. Komputerowe maszyny do szycia posiadają nie tylko zwykłe ściegi (dostępne w maszynach mechanicznych), ale także te bardziej ozdobne, idealne dla kreatywniejszych hobbystów.

Podsumowanie

Szukając odpowiedniej maszyny do szycia, zastanów się do jakich celów ja przeznaczysz. Czy będzie to zwykle szycie, ozdobne, home decor czy może szycie ubrań dla dzieci. Urządzenia te posiadają wiele przydatnych funkcji, odpowiednich do {różnego rodzaju szycia. Określ przeznaczenie tego urządzenia, a będziesz jeszcze bardziej cieszyć się z pracy z nim. Zwróć uwagę na model 393 firmy Janome, może to właśnie z tą maszyną do szycia będziesz przerabiać i tworzyć nowe ubrania oraz ozdoby.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Dopracowany tak jak w opisie. ★★★★☆
zenon
2013-10-12
Dopracowany tak jak w opisie. ★★★★☆
zenon
2013-10-12

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też