Moje konto
  • Janome 393 Janome 393
  • Janome 393 Janome 393
  • Janome 393 Janome 393
  • Janome 393 Janome 393

Janome 393

2 oferty z 2 sklepów

Producent Janome WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Maszyna do szycia Janome 393 - walizkowa + Gratisy

… powiększającym pole pracy oraz sztywną walizką. Janome 393 to wyjątkowo mocna, prosta w obsłudze, metalowa maszyna do szycia. Jest rewelacyjnym wyborem dla wymagających - szyjących dużo i bardzo chętnie. Mechaniczna maszyna do szycia Janome 393 wyglądem przypomina starsze modele marki "Łucznik". Tak jak one jest wykonana w wyjątkowo pancernej (metalowej) technologii do której …

Dostępny od ręki  ✓

Dousa Maszyny Do Szycia Jacek Wojasiewicz

★★★★★
72 opinie

Janome 393 z walizką + Gratisy od Dousa + Darmowa wysyłka

Janome 393 z walizką + Gratisy od Dousa + Darmowa wysyłka

… programy ściegowe (w tym ściegi użytkowe, kryte, elastyczne, owerlokowe i ozdobne) półautomatyczne obszywanie dziurki płynna regulacja długości ściegu (max 4mm) płynna regulacja szerokości ściegów (max 5mm) regulacja docisku stopki możliwość szycia wstecz (zakańczanie ściegów) wyłączany transport wbudowany zewnętrzny obcinacz nitek możliwość szycia podwójną igłą (szycie …

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentJanome

Jeżeli szycie od zawsze sprawiało Ci radość i masz już dość ciągłego biegania do krawcowej, nawet z najmniejszą przeróbką w garderobie, maszyna do szycia to właściwe urządzenie dla Ciebie. Zanim wybierzesz konkretny model, zastanów się jak często i do jakich celów chcesz używać tego urządzenia. Spójrz na właściwości maszyny do szycia Janome 393 i dokonaj mądrego wyboru.

Właściwości

Zasadniczą cechą, na jaką należy na początku zwrócić uwagę jest rodzaj maszyny do szycia. Dostępne są maszyny mechaniczne i komputerowe. Te pierwsze ustawia się ręcznie, z użyciem pokręteł. Komputerowe mają zautomatyzowane opcje i ustawia się się na wyświetlaczu. W komputerowych urządzeniach uruchamianie i regulacja zachodzi na dwa sposoby. Pierwszy - tradycyjny, przy pomocy pedała, drugi odbywa się dzięki przyciskowi "start/stop". Mechaniczne maszyny do szycia działają tylko przy użyciu pedała. Są one bardziej skomplikowane w obsłudze od tych pierwszych, w związku z czym nowicjuszom poleca się komputerowe. Komputerowe maszyny do szycia posiadają nie tylko zwykłe ściegi (dostępne w maszynach mechanicznych), ale także te bardziej ozdobne, idealne dla kreatywniejszych hobbystów.

Podsumowanie

Szukając idealnej maszyny do szycia, przemyśl do jakich celów ja przeznaczysz. Czy będzie to poste szycie, ozdobne, home decor czy może szycie ubrań dla dzieci. Urządzenia te posiadają sporo użytecznych funkcji, odpowiednich do {różnego rodzaju szycia. Ustal przeznaczenie tego urządzenia, a będziesz jeszcze bardziej cieszyć się z pracy z nim. Zwróć uwagę na model 393 firmy Janome, może to właśnie z tą maszyną do szycia będziesz przerabiać i tworzyć nowe ubrania oraz ozdoby.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Dopracowany tak jak w opisie. ★★★★☆
zenon
2013-10-12
Dopracowany tak jak w opisie. ★★★★☆
zenon
2013-10-12

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też