Moje konto
  • Moser 1854 Moser 1854
  • Moser 1854 Moser 1854
  • Moser 1854 Moser 1854
  • Moser 1854 Moser 1854

Moser 1854

2 oferty z 2 sklepów

Producent Moser Rodzaj zasilania akumulatorowe Maksymalna długość 12 mm Minimalna długość 0.7 mm WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Hairstore.pl

★★★★★
14791 opinii

Moser Genio Plus, bezprzewodowa maszynka do strzyżenia, typ 1854

Moser Genio Plus, bezprzewodowa maszynka do strzyżenia, typ 1854

Profesjonalna maszynka do strzyżenia Moser Genio Plus zapewnia precyzyjne i efektywne cięcie dzięki ostrzu ze stali szlachetnej. Posiada kontrolkę LED, wymienny akumulator oraz system szybkiej wymiany ostrza.

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentMoser
Rodzaj zasilaniaakumulatorowe
Maksymalna długość12 mm
Minimalna długość0.7 mm

Szukasz urządzenia, dzięki któremu w zaciszu własnego domu ostrzyżesz siebie lub kogoś z rodziny? Używając maszynki do strzyżenia, sprawnie i komfortowo skrócisz włosy i brodę do wymarzonej długości. Przyjrzyj się urządzeniu 1854 marki Moser i zdecyduj, czy spełnia Twoje wymagania.

Wskazówki

Wybierając maszynkę do strzyżenia, należy przede wszystkim dokładnie zastanowić się jakie funkcje ma spełniać i jak często będziemy ja stosować. Najlepszym wyborem będzie sprzęt oferujący różne długości strzyżenia, a także wyposażony w dodatkowe nasadki, np. trymer do strzyżenia trudniej dostępnych miejsc, takich jak uszy czy nos. Zastanów się również, jaki rodzaj zasilania preferujesz, gdyż jest to dość istotna kwestia, jeśli chodzi o wygodę użytkowania.

Strzyżenie

Zasadniczą właściwością maszynek jest możliwość ustawienia długości strzyżenia. To od niej zależy na jaką długość obetniesz włosy lub brodę. Rożne modele posiadają różne zakresy, niektóre maja ich mniej, inne więcej. Lepszym wyborem będzie maszynka z większą ilością ustawień długości, dzięki temu, gdy znudzi Ci się dana długość albo jeśli różni domownicy będą używać urządzenia, możesz w każdej chwili zmienić ustawienie. Jeśli nie interesuje Cię strzyżenie włosów, a jedynie podcinanie i nadawanie kształtu brodzie i wąsom, zainteresuj się trymerem bądź maszynką z taką nasadką. Od maszynki różni się on mniejszym ostrzem, które precyzyjniej przytnie włosy, zwłaszcza w trudniej dostępnych miejscach, takich jak nos czy uszy. W urządzeniu Moser 1854 minimalna długość strzyżenia wynosi 0.7 mm. Maksymalna długość strzyżenia to 12 mm.

Zasilanie

Zasilanie to inna ważna cecha maszynek do strzyżenia. Zastanów się jaki rodzaj zasilania będzie najbardziej Ci odpowiadał. Wyróżnia się cztery typy: sieciowe, akumulatorowe, akumulatorowo-sieciowe i bateryjne. Sieciowe będzie odpowiednie, jeśli planujesz strzyc siebie lub kogoś z bliskich w domu, w miejscu z łatwym dostępem do gniazdka. Akumulatorowe i bateryjne są najlepsze dla osób ceniących sobie mobilność i swobodę ruchów - żaden kabel nie będzie Cie wtedy ograniczał. Akumulatorowo-sieciowy łączy w sobie zalety obu sposobów. Urządzenie z tym rodzajem zasilania jest uniwersalne, ale zazwyczaj też najdroższe. Urządzenie Moser 1854, wyposażone zostało w zasilanie akumulatorowe.

Podsumowanie

Zakup maszynki do strzyżenia powinien być przemyślany. Nie podejmuj decyzji pochopnie. Przeanalizuj wszelkie opcje oraz przemyśl do czego chcesz jej używać (tylko do strzyżenia włosów, czy może też do brody, czy potrzebny Ci jest trymer?) oraz jak często chcesz to robić. Ważna jest także kwota jaką planujesz przeznaczyć na zakup. Jednak nie kieruj się wyłącznie tym ostatnim czynnikiem. Przyjrzyj się urządzeniu Moser 1854. Wygodna w użytkowaniu maszynka pomoże Ci uzyskać wymarzony efekt, niezależnie od rodzaju włosów.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też