Moje konto  ▾

Moskitiera drzwiowa, balkon, siatka z 18 magnesami

Producent MAXY C.O. WIĘCEJ INFORMACJI ↓

TV Zakupy

120 opinii

Moskitiera drzwiowa, balkon, siatka z 18 magnesami

Moskitiera drzwiowa, balkon, siatka z 18 magnesami

✓  Dostępny od ręki

49

Przejdź do sklepu ▸ TV Zakupy

Informacje o produkcie

ProducentMAXY C.O.

Moskitiera drzwiowa 2-częsciowa z MAGNESAMI Dzięki naszej moskitierze ochronisz swój dom i bliskich przed uciążliwymi insektami. Moskitiera idealnie nadaje się do pojedynczych, przesuwanych drzwi czy kamperów.

Również nie stanowi żadnego problemu jeśli posiadasz zwierzaki w domu - umożliwia im swobodne wejście i wyjście z pomieszczenia. Moskitiera nie wymaga żadnych narzędzi przy instalacji - jest wyjątkowo prosta i szybka. -produkt fabrycznie nowy -wykonana z solidnego materiału poliestrowego -uniemożliwia jakikolwiek dostęp wszelkiego rodzaju insektów do pomieszczenia -zapewnia bardzo dobrą przejrzystość, jest niemal niewidoczna w oknie. -bardzo prosta w montażu - zajmuje to kilka sekund! -posiada system 18 magnesów, co powoduje, że Moskitiera z łatwością się otwiera i po cichu automatycznie zamyka! -instrukcja montażu: Z taśmy mocującej usunąć papierowy pasek, przykleić taśmę po oczyszczonej wewnętrznej stronie ramy drzwiowej.

Zamontować siatkę na taśmie, a nadmiar materiału odciąć. Ewentualnie zamocować siatkę na dołączone pineski. -Siatka jest wielosezonowa, można ją prać w temp. 30 C - W zestawie znajduje się: Siatka 2x ok. 190x50cm, 8 Rzepów, Pineski, 18 Magnesów, Instrukcja montażu ...

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.