Moje konto
  • Acer Aspire  [NX.MS2AA.008] Acer Aspire  [NX.MS2AA.008]

Acer Aspire [NX.MS2AA.008]

1 oferta z 1 sklepu

Producent Acer Kod Producenta NX.MS2AA.008 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentAcer
Kod ProducentaNX.MS2AA.008

Wybierz laptop, z pomocą którego każde zadanie będzie łatwiejsze, a przeglądanie internetu - jeszcze przyjemniejsze. Acer NX.MS2AA.008 - to bardzo dobre działanie i bogate możliwości. Odkryj jego najważniejsze zalety!

Łączność

Połączenie z siecią WiFi zapewnia Ci moduł WLAN. Warto przyjrzeć się wejściom USB - są one umiejscowione bardzo wygodnie i zapewniają szybki przesył danych oraz komfortową synchronizację innych urządzeń (jak odtwarzacz mp3). Dużo możliwości daje także czytnik kart SD, który może okazać się przydatny np. do kopiowania zdjęć z aparatu, czy smartfona.

Zasilanie

Przyzwoita długość pracy baterii to zasługa dosyć pojemnej baterii, zastosowanej w tym modelu.

Podsumowanie

Komputer Acer NX.MS2AA.008, to przykład solidnego i dobrego laptopa, którego komponenty powinny z nawiązką wystarczyć do normalnej, codziennej pracy i rozrywki. Mobilne urządzenie, dzięki któremu możemy stale być "w sieci", pozwoli nam na bezproblemową pracę oraz przechowywanie wielu gigabajtów danych. Specyfikacja techniczna oraz cena urządzenia, nakazuje brać je pod uwagę, gdy akurat nosimy się z zamiarem zakupu takiego sprzętu.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też