Moje konto  ▾

OPASKA KOREKCYJNA APARAT NA HALLUX haluksy 7190 na dzień

Producent ORTHOCARE WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Sklep Medyczno-Zielarski

8 opinii

OPASKA KOREKCYJNA APARAT NA HALLUX haluksy 7190 na dzień

OPASKA KOREKCYJNA APARAT NA HALLUX haluksy 7190 na dzień

✓  Dostępny od ręki

49

Przejdź do sklepu ▸ Sklep Medyczno-Zielarski

Informacje o produkcie

ProducentORTHOCARE

Opaska jest bardzo łatwa i wygodna w użyciu. Za pomocą regulowanej taśmy pozwalającej na dopasowanie urządzenia do indywidualnych kształtów stopy i utrzymanie jej w prawidłowej pozycji. Wystarczy jedynie dokładnie przymocować opaskę do dużego palucha jednocześnie zakładając taśmę wokół pietę.

Za pomocą elastycznej taśmy możemy regulować stopień odciągnięcia, dzięki czemu ustawia palucha w właściwej pozycji. Opaska przeznaczona do aktywnej korekty lekkiego i umiarkowanego palucha koślawego.

Można ją stosować przez 24 godziny na dobę i pasuje do większości rodzajów obuwia. Opaska powinno się stosować zarówno profilaktycznie, jak i w stanach pooperacyjnych. Dzięki niemu okres rehabilitacji jest krótszy i mniej uciążliwy.

HALLUX VALGUS LIGHT opóźnia proces zniekształcania dużego palca, co niejednokrotnie prowadzi do uniknięcia operacji. Zmniejsza ryzyko wystąpienia nawracających zapaleń stawów, a także jest sposobem na uniknięcie zwyrodnieniowej choroby stawów.

Opaska HALLUX VALGUS LIGHT pozwala swobodnie się poruszać, również w butach. Opaska występuje w rozmiarze uniwersalnym w wersji na prawą i lewą stopę. Po zakupię proszę podać na którą stronę opaskę mamy wysłać.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.