Moje konto

Płyty elektryczno-gazowe

1 produkt z 3 sklepów

Amica PE0720

Producent Amica

… standardowych wymiarach 60 cm na 53 cm, pozwala dopasować ją do każdego zestawu mebli kuchennych. Płyta posiada pokrętła z przodu narożnie na płycie i jest sterowana mechanicznie z zapłonem w pokrętle. Zastosowanych 6 stopni mocy, przy optymalnie dobranej mocy całkowitej kuchenki 5500, umożliwia odpowiednią regulację temperatury, dzięki czemu gotowanie na płycie elektrycznej AMICA … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 36 zł

O kategorii Płyty elektryczno-gazowe

Różny wystrój kuchni, a także jej rozmiary powodują, że często właściciele muszą się głowić nad tym, jak pomieścić wszystkie niezbędne sprzęty w niewielkim wnętrzu. Często trzeba z czegoś rezygnować. Warto jednak przeglądnąć oferty różnych sklepów, bądź też odwiedzić porównywarkę cen Nokaut.pl. Tutaj znaleźć można wszystko, co przydatne jest do wyposażenia kuchni. W kategorii „Płyty elektryczno-gazowe” został przedstawiony szereg produktów, które idealnie wkomponują się w wystrój kuchni, a przy tym nie zajmują wiele miejsca.

Przykładem ciekawego, nowoczesnego designu połączonego z ogromną funkcjonalnością jest płyta Mastercook IGD22. Model ten jest z pewnością dla osób, które cenią sobie nieskazitelny wygląd i poręczne czyszczenie sprzętów gospodarstwa domowego. Jak wiemy, niektóre urządzenia trudno doczyścić, gdyż posiadają szereg zakamarków, do których źle się dostać. Ta płyta elektryczno-gazowa zawiera zwartą konstrukcję, które umożliwia czyszczenie jej bez problemów. Płyta jest połączona z palnikami gazowymi i polami grzewczymi. Na pewno to ułatwi sprawę wtedy, gdy zabraknie na przykład prądu elektrycznego, bądź też będziemy mieć przerwę w dostawie gazu. Często też można bazować na obu tych źródłach energii, oscylując pomiędzy kosztami jednego i drugiego tak, by wszystko zrównoważyć ze sobą. Płyta gazowa posiada zapalarkę w pokrętle. Dodatkowo sprzęt ma zaokrąglone rogi tak, by nie narazić małych dzieci na przykre wypadki. Na tym modelu płyty dodatkowo zostały usytuowane wskaźniki nagrzania pól, poziomu mocy, a także włączenia płyty grzejnej. Jest to z pewnością ciekawe rozwiązanie, które powinno znaleźć się w każdej kuchni.

Przy zakupie płyty elektryczno-gazowej nie zapomnij też o kilku istotnych elementach jak okap kuchenny połączony z wentylatorem, lub też zestawy garnków, patelni. Na naszym portalu znaleźć również możesz w atrakcyjnych cenach zamrażalki, lodówki, pralki. Porównuj, oceniaj, komentuj, a na pewno to zaowocuje tym, iż sporo zaoszczędzisz na kupnie nowego sprzętu.

Sprawdź też