Moje konto
  • Wiadomość Kredowa na Tablicy - wydruk - Wydruk na papierze foto. 30x40cm Wiadomość Kredowa na Tablicy - wydruk - Wydruk na papierze foto. 30x40cm

Wiadomość Kredowa na Tablicy - wydruk - Wydruk na papierze foto. 30x40cm

1 oferta z 1 sklepu

Producent MyGiftDna WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentMyGiftDna
Wydruk Jeżeli zawsze zależało Ci na tym, aby zostawić miłosny napis dla swojej ukochanej osoby to teraz masz taką szansę. Wydruk jest w pełni personalizowany, więc możesz wpisać romantyczną dedykację. Zaskocz swoją drugą połówkę tak oryginalnym prezentem! Personalizacja Stworzenie wydruku jest bardzo łatwe. Wystarczy tylko w odpowiednich rubrykach wpisać: treść napisu i ewentualne uwagi.
Nasi zawodowi graficy zajmą się resztą i stworzą dla Ciebie profesjonalnie wyglądający projekt. Wykonanie Masz możliwość wyboru jednej z 3 opcji wykonania:

- wydruk na papierze foto 30x40cm
- wydruk obramowany 30x40cm
- obraz na płótnie oprawiony w blejtram (rama drewniana) 30x40cm
Czas Realizacji Po zakończeniu personalizacji, projekt przesyłamy do produkcji. Czas wykonania wydruku wynosi dwa dni robocze.
Firma kurierska dostarczy Ci zamówiony przedmiot w ciągu jednego dnia od momentu jego nadania. Po otrzymaniu wydruku możesz go od razu powiesić na ścianie lub wręczyć bliskiej osobie. Prezent dla/ z okazji Wydruk - Wiadomość: Kreda na tablicy to idealny prezent, aby wręczyć go ukochanej osobie z okazji Walentynek, świąt, urodzin lub imienin. Taki podarunek nie tylko jest piękny, ale również oryginalny i niezwykle romantyczny!

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też